برنامه لیگ برتر تغییر کرد


مسئول برگزاری مسابقات فوتبال لیگ برتر انگلیس در کشورمان از تغییر برنامه مسابقات این لیگ خبر داد.

برنامه لیگ برتر تغییر کرد

گزارش کردن زمان خبریمراسم قرعه کشی مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ در مقر کنفدراسیون فوتبال آسیا برگزار شد و تیم ملی ایران در گروه A با تیم های کره جنوبی، امارات، عراق، سوریه و لبنان به رقابت پرداخت.

طبق اعلام کنفدراسیون فوتبال آسیا، برنامه دیدارهای تیم ملی ایران در مرحله نهایی انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ به شرح زیر است:

ایران – سوریه ۱۱ شهرفر ۱۴۰۰

عراق – ایران، ماه شانزدهم، ۱۴۰۰

امارات – ایران ۱۵ مهر ۱۴۰۰

ایران – کره جنوبی ۲۰ مهر ۱۴۰۰

لبنان – ایران، ۲۰ نوامبر ۱۴۰۰

سوریه – ایران، ۲۵ نوامبر ۱۴۰۰

ایران و عراق ۱۸ بهمن ۱۴۰۰

ایران – امارات ۱۲ بهمن ۱۴۰۰

کره جنوبی – ایران، ۴ آوریل ۱۴۰۱

ایران – لبنان، ۹ آوریل ۱۴۰۱م

سهیل مهدی مسئول برگزاری لیگ برتر بلدنا درباره آخرین تحولات لیگ برتر انگلیس گفت: همانطور که می دانید ۸ شهریور تا ۵ مهر روز ویوادی است. سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان از ما خواست تا ۹ روز مانده به این تعطیلات فوتبال در اختیار آنها قرار دهیم، یعنی از ۹ تا ۲۸ شهریور ماه اردوی داخل سالن تیم ملی برگزار می شود و از ۲۹ همین ماه. مهرماه تیم ملی فوتبال به این تیم اضافه می شود و تمرینات خود را انجام می دهند.

سهیل مهدی افزود: هفته ششم لیگ برتر انگلیس که از ۲۷ شهریورماه آغاز شده است مصادف با روزهای اردوی داخلی تیم فوتبال کشورمان است که باید منتظر اعلام اسامی مربی این تیم باشیم. بازیکنان ملی پوشان و با توجه به ملی پوشان در تیم های لیگ، داخلی کشورمان است، برنامه را تغییر خواهیم داد. در صورت داشتن تیم، جلسه آن به اردوی داخلی تیم موکول می شود و در صورت عدم تیمداری، دیدار آنها در تاریخ ۲۰ تا ۲۱ شهریورماه برگزار می شود.

مهدی افزود: با این برنامه ریزی تیم ملی فوتبال چهار هفته در اختیار ما قرار داده است که در این مدت می توانیم مسابقات لیگ را برگزار کنیم. سعی می کنیم نیم فصل اول را قبل از جام جهانی به پایان برسانیم بدون اینکه به هیچ تیمی فشار بیاوریم.