بررسی دو پروژه تحقیقاتی توزیع برق در سمنان


به گزارش خبرگزاری فارس از سمنان، ظهر امروز در اولین جلسه کمیته تحقیقات شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان، دو طرح تحقیقاتی مورد بحث و بررسی قرار گرفت و در مورد آنها تصمیم گیری شد.

رضاعلی عسگری معاون برنامه ریزی و مهندسی شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان در این نشست گفت: طرح پژوهشی «طراحی سامانه توزیع تاب آور و مطمئن» به دلیل نبود جزئیات فنی یک پروژه تحقیقاتی و مشکلات دانشگاهی مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفته است. مقرر شد به‌عنوان راهنما، یک دستورالعمل اجرایی برای ارائه به واحدهای اجرایی شرکت تنظیم شود.

وی گفت: طرح پایش ایمنی ساختمان های پست از دیگر موضوعاتی است که در این جلسه مطرح شد و این طرح به تصویب اعضای کمیته رسید.

معاون برنامه ریزی و مهندسی شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان افزود: هزینه نظارت بر پروژه های تحقیقاتی، هزینه های آموزشی سربازان نخبه، نحوه حمایت از همایش هوش مصنوعی و پردازش هوشمند، حضور و ارسال مقاله همکاران برای این همایش و تشکیل از ستاد. اقتصاد دانش بنیان و معرفی محمد کاشفی به عنوان نماینده این شرکت در حوزه تولید، اشتغال و دانش بنیان دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری سمنان از جمله مواردی است که در این جلسه مطرح شد. لازمه. تصمیم گرفته شده است.

علی عسگری خاطرنشان کرد: بررسی درخواست تمدید قرارداد پروژه تحقیقاتی “ارائه الگوی توانمندسازی در زمینه نگهداری و تعمیر شبکه توزیع برق با تاکید بر اصول ایمنی” و صدور گواهی مشارکت در مدیرکل. پروژه قرار دادن از طریق این. شرکتی که موضوع دیگری است که در این جلسه مورد بحث و تصمیم گیری قرار گرفت.

انتهای پیام/۲۵۶۸/۰/
این را برای صفحه اول پیشنهاد دهید