برخورد با سد آبرسانی گرمسار / گارد پالایشگاه – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهاناردشیر مطهری در حاشیه جلسه تجلیل از فعالان حوزه کشاورزی در گرمسار و در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه ما هر روز پروژه آب گرمسار را دنبال می کنیم اما به ما و به مردم دروغ می گویند، گفت: این طرح اعلام می کند که طرح آب گرمسار را هر روز دنبال می کنیم. بسته است! مسئولان باید صادق باشند تا در مصرف آب صرفه جویی نشود.

وی گفت: افرادی وارد مجتمع پیش تصفیه خانه در ۲۷ کیلومتری گرمسار در شهرستان فیروزکوه شده و تعدادی از آنان را مورد ضرب و شتم قرار دادند. او گفت: «در این شهر افرادی هستند که نمی‌خواهند پروژه‌های ما به نتیجه برسد، اما مهم نیست که به نام چه کسی ختم شود. مهم این است که آب به مردم برسد.

گرمسار و آرادان وی در مجلس با اشاره به اینکه دو شب قبل دو نفر را به تصفیه خانه اعزام کردند و محیط بانان و مردم منطقه را مورد ضرب و شتم قرار دادند تا این پروژه تکمیل نشود، گفت: پروژه آبرسانی باید پیگیری ما باشد. ما اجازه نمی دهیم این طرح بسته شود، حتی اگر بتوانیم چادر بزنیم و نگهبانی کنیم، زیرا این طرح برای منطقه ارزشمند است و برخی افراد شیطنت می کنند.

مطهری گفت: اعلام شده بود که کانکس و لودر از پروژه خارج می شود و وقتی علت را جویا می شویم اعلام می کنند که شخصی دستور داده است که از طریق استاندار از مدیرعامل شرکت آب خواستیم و استاندار ارائه کرد. یک برنامه بازدید و گزارش، بنابراین اجازه نخواهیم داد که مدیر شکست بخورد.”

اولاً از مدیران توضیح می‌خواهیم، ​​اما اگر جواب نداد، مدیر مربوطه را در مجلس می‌خواهیم زیرا چیزی برای از دست دادن نداریم، امروز اجرای آبرسانی به گرمسار خط قرمز مردم ماست.» او گفت.