برای زنده ماندن دین در صورت لزوم باید تمام وجودمان را در کف دست بگذاریم و به میدان بیاوریم.


محمدباقر فرزانه: همه ما باید مراقب باشیم، دشمنان خطرناک و پیچیده عمل می کنند و اگر غفلت کنیم ضربه می زنیم. ما نباید دشمن را دست کم بگیریم. خانواده ها به ویژه خانواده شهدا نیز خواستار تصمیم به موقع مسئولان هستند.

امام جماعت موقت مشهد گفت: هر روزی که از عمر انقلاب اسلامی می گذرد، جبهه استکبار عصبانی می شود چرا که در تمام این ۴۳ سال هر جا که با انقلاب اسلامی مواجه شدند، شکست خوردند.

به گزارش خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران، محمدباقر فرزانه عصر امروز شنبه در مراسم وداع با پیکر دو شهید امنیت و یک شهید از مرزبانان در حرم مطهر رضوی گفت: دشمنان می بینند. آثار گسترش انقلاب در عراق و جهان و از نتیجه این حرکت خشمگین هستند.» در این ۴۳ سال هیچ توطئه ای علیه انقلاب را نادیده نگرفته اند و امروز جنگ مشترکی را آغاز کرده اند.

وی ادامه داد: در حوادث اخیر ابتدا کار خود را با اعتراضات دانشجویی، کشتن دختران، کشتن ۱۲ دختر و قرار دادن آنها زیر پای نظام آغاز کردند. در مرحله دوم تعدادی اراذل و اوباش را برای کشتن و هتک حرمت مردم آموزش دادند و هدفشان ایجاد هرج و مرج و اعتراض در سراسر کشور بود اما نتوانستند به هدف خود برسند.

امام جمعه موقت مشهد تصریح کرد: در مرحله سوم ترور با سلاح شروع به درگیری کردند.

وی با بیان اینکه خواسته مردم این است که قاتلان شهدای امنیت در محل وقوع جنایت به دار آویخته شوند، تصریح کرد: خواسته مردم ایران و مردم خداجوی انقلاب این است که مسئولان گوش فرا دهند. . و به اعتراضات مشروع پاسخ دهد. همه ما باید مراقب باشیم، دشمنان خطرناک و پیچیده عمل می کنند و اگر بی احتیاطی کنیم ضربه می خوریم. ما نباید دشمن را دست کم بگیریم. خانواده ها به ویژه خانواده شهدا نیز خواستار تصمیم به موقع مسئولان هستند.

فرزانه گفت: ما امت امام حسین (علیه السلام) هستیم و مکتب ما راه اوست. سیدالشهدا (علیه السلام) در عاشورا نشان داد که برای بقای دین اگر لازم است باید خشوع کنیم. همه هستی در کف دست ماست و آن را به میدان بیاوریم.