برایس یانگ ، مت کورال در یک مبارزه بزرگ SEC در مرکز مبارزه قرار می گیرد


در بین آنها ، مت کورال و برایس یانگ در این فصل 29 تاچ تاون و یک رهگیری تولید کردند.

کورال 68.6 درصد از پاس های خود را به پایان می رساند و یانگ با 72.1 درصد حتی بهتر است. هر دو از نظر بازده پاس دهم در رتبه 10 قرار دارند و تیم های مربوطه خود ، می سی سی پی در Corral و Alabama No.

به نظر می رسد برنده جایزه هایزمن شنبه بعد از ظهر شنبه در میدان توسکالوسا ، آلاباما در میدان SEC West تیم های بدون شکست حضور خواهد داشت. حداقل ، این دو مدافع پس از یک ماه رهبران مشخصی هستند. برنده فقط پرونده خود را افزایش می دهد.

رمز و رازهای زیادی در بازی پیش بینی شده وجود دارد که شامل نیک سابان ، سرمربی Crimson Tide در برابر دستیار سابق لین کفین ، مربی شورشیان است. در مجموع ، تیم ها تا به حال تنها با یک حریف قدرتمند بازی کرده اند. آلاباما دو هفته پیش با شماره 31 در فلوریدا در یک پیروزی 31-29 قرار گرفت که آسیب پذیری را در مقابل نشان داد. گاتورها از تاید با نتیجه 245-91 پیشی گرفتند و در نیمه دوم برتری داشتند. در حال حاضر ، اوله میس و کورال آمده اند که یک سال پیش 647 یارد را در ضربات 63-48 مورد حمله قرار دادند ، نزدیک ترین برد آلاباما در فصل عادی 2020.

برایس یانگ و مت کورال
گتی ایماژ (2)

Saban در مورد Corral ، که در پنج ضربات سنگین با رهبری SEC مرتبط است و از عملکرد هفت touchdown در یک ماده منفجره ناشی می شود ، می گوید: “او به اندازه هر کسی که او را دیده ایم ، در حال دویدن و گذراندن ، مدتهاست با استعداد است.” پیروزی بر تولان

دو مدافع داستان اصلی بازی هستند.

یانگ ، دانش آموز دو ساله ای که یک سال پیش فقط یک سرویس تمیز کردن را دید ، با ظرافت ظاهر بالای تظاهر را مدیریت کرد. او در ربع چهارم پیروزی بر فلوریدا سفری طولانی انجام داد که مانع بازگشت گاتور شد. در پیروزی فصل 44-13 مقابل میامی ، یانگ همچنین رکورد آلاباما برای پاس های دادگاهی (344) و پاس های تاچ داون (چهار) را در اولین بازی خود به عنوان یک شروع کننده به ثبت رساند. Corral یک سال فوق العاده دیگر را با شروع وحشتناک فصل ساخت.

مدافعان با یکدیگر آشنا هستند – هر دو از کالیفرنیای جنوبی آمده اند و در دبیرستان های رقیب شرکت کرده اند – اما این اولین بازی آنها در مقابل یکدیگر خواهد بود.

یانگ گفت: “من همیشه درباره او می دانستم.” “حضور در SEC و توانایی رقابت با بهترین هفته های هفته برای من بسیار بالا بوده است. [Alabama]به ”

در زیر دو بازی مارک دیگر در هیولا این شنبه آمده است:

شماره 8 آرکانزاس در شماره. 2 گرجستان ، ساعت 12

سام پیتمن از آرکانزاس رهبر (خیلی زود) رهبر افتخارات مربی سال است. هیچ کس نمی تواند تصور کند که Razorbacks برای اولین بار از سال 2003 موفق به شکستن 10 تیم برتر شده باشد – حتی پیتمن ، بازیکنان او یا بزرگترین طرفداران تیم. Razorbacks ، که در چهار فصل گذشته 11-35 بوده است ، انتخاب شدند تا در SEC غرب ششم شوند.

اما پس از پیروزی های چشمگیر بر تگزاس و تگزاس A&M و هدایت حمله سریع که هشتمین تیم ملی است (261 یارد در هر بازی) و دفاع خسیسی که لانگ هورنز را 256 یارد دور نگه داشت ، تیم پیتمن در مرکز توجه ملی قرار دارد. به

با این حال ، Razorbacks چیزی شبیه به گرجستان ندید. بولداگ ها رقیبان قانونی برای قهرمانی هستند و تنها یک ضربه زمینی (در حین بازی با کارولینای جنوبی) انجام دادند و چهار حریف را با نتیجه 168-23 شکست دادند. یکی از چیزهایی که می تواند به نفع آرکانزاس باشد: جی جی جی جی جی جی دانیلز ، مدافع اصلی جورجیا ، که از سال گذشته در هر 7 استارت خود پیروز شده است ، با مصدومیت وسیع عضلانی روبرو است که می تواند او را محدود کند.

شماره سینسیناتی در شماره. 9 نوتردام ، 2:30 بعد از ظهر

این شوت سینسیناتی است ، شانس او ​​برای اظهارنظر در کمیته فوتبال کالج که متعلق به او است. به غیر از نوتردام ، تیمی خارج از کنفرانس Power Five در تاریخ هفت ساله خود هرگز به پلی آف نرسیده است.

Bearcats ، که در 18 سپتامبر یک پیروزی چشمگیر از پشت دشمن بزرگ ده در ایندیانا به دست آوردند ، ضربه ای مشروع برای اولین بار دارند. اما ابتدا ، او باید بدون شکست مغلوب نوتردام شود ، تیمی که به تازگی ویسکانسین را در مسابقه بیگ ده شکست داده است و در فصل منظم در 19 بازی متوالی ، 19 برد برد دارد.

دزموند ریدر ، مدافع وسط سینسیناتی این هفته وقتی مکالمه ای با مایک دنبروک ، هماهنگ کننده تهاجمی را به خاطر آورد ، ادویه ای به بازی اضافه کرد. دنبروک به او هشدار داد که شنبه در ورزشگاه نوتردام قوی خواهد بود و ریدر ، سلاح دو تهدید ، به او گفت: “نباید زیاد طولانی شود.”

دیدگاهتان را بنویسید