برادی تکاچوک با سناتورها قرارداد 7 ساله 57.5 میلیون دلاری امضا کرداوتاوا ، انتاریو (AP) – برادی تکاچوک و سناتورهای اتاوا روز پنجشنبه با یک قرارداد هفت ساله و 57.5 میلیون دلاری موافقت کردند. سناتورها …

اوتاوا ، انتاریو (AP) – برادی تکاچوک و سناتورهای اتاوا روز پنجشنبه با یک قرارداد هفت ساله و 57.5 میلیون دلاری موافقت کردند.

سناتورها این خبر را صبح امروز ، چند ساعت قبل از افتتاحیه در اتاوا در مقابل تورنتو مپل لیفز اعلام کردند. تکاچوک برای اولین بار به مرکز تایر کانادا رسید و در یک استراحت تلویزیونی بر روی صفحه نمایش بزرگ نشان تجاری خود فرانک تانک را نشان داد.

چکاچوک گفت: “من بسیار خوشحالم که اینجا هستم ، بسیار خوشحالم که به اتاوا بازگشته ام.” “این یک روز دیوانه کننده است و کلمات به تنهایی نمی توانند بیان کنند که چقدر خوشحالم و هیجان زده ام که برگشتم.”

تکاچوک ، 22 ساله ، یک بازیکن آزاد محدود بود. او پیش فصل را از دست داد و پنجشنبه شب برای بازی در دسترس نبود ، مربی دیجی اسمیت پیشتر گفته بود که بازی تاکاچوک حداقل یک هفته تا 10 روز طول می کشد.

پیر دوریون ، مدیر کل ، گفت: “این روز برای سناتورهای اتاوا یک روز هیجان انگیز است.” “بردی دارای مجموعه مهارت های بسیار پویا است و یک قدرت نمونه اولیه در NHL امروز است. گلزنی کنید ، از نظر بدنی بازی کنید و مثال بزنید که منظور از حرفه ای بودن برای همه بازیکنان سازمان ما چیست. ”

این قرارداد به طور متوسط ​​سالانه 8،214 میلیون دلار ارزش دارد. دستمزد تچاچوک 4 میلیون دلار در این فصل ، 6.5 میلیون دلار در سالهای 2022-23 ، 10.5 میلیون دلار در 2023-24 ، 10.5 میلیون دلار در 2024-25 ، 10.5 میلیون دلار در 2025-26 ، 8.5 میلیون دلار در 2026-27 است. و 7 میلیون دلار در سالهای 2027-28.

چکاچوک می گوید: “رفتن سخت بود ، اما اکنون خوشحالم که می دانید تجارت تمام شده است و اکنون مجبور نیستم مدتی در مورد آن فکر کنم.” “من فقط باید با تیم باشم ، در گروه باشم ، دوباره عضوی از تیم باشم و هر روز پیشرفت کنم و سعی کنم هر کاری که می توانم انجام دهم تا هر زمان که برگردم به پیروزی کمک کنم.”

تکاچوک در تمام 56 بازی فصل گذشته بازی کرد و سناتورها را در کسب 36 امتیاز با 17 گل و 19 پاس گل پیش برد. وینگر چپ 6 پا -4 و 211 پوندی تیم پنالتی 69 دقیقه ای داشت و در 248 شوت دوم NHL بود.

دوريون مي گويد: “تنها چيزي كه همواره مرا در اين جريان تحت تاثير قرار داد شنيدن از طرف مقابل در مورد اين بود كه برادي چقدر مي خواهد در دراز مدت اينجا باشد.” “به همین دلیل ما هرگز نگران نبودیم که نتوانیم یک معامله بلند مدت انجام دهیم. و این چیزهای زیادی در مورد او می گوید.

“او کسی است که اتوبوس را برای تیم ما سوار می شود. او هر شب ما را وارد جنگ می کند. و فکر می کنم انجام این کار به مدت هفت سال برای سازمان بسیار عالی است. ”

تکاچوک پس از یک فصل حضور در دانشگاه بوستون در مجموع در سال 2018 به عنوان چهارم انتخاب شد و 60 گل ، 65 پاس گل و 250 دقیقه پنالتی در 198 بازی حرفه ای NHL داشته است. پدرش ، کیت ، در NHL بازی می کرد و برادر بزرگترش متیو مهاجم تیم کلگری فلیمز است.

___

برنامه های کاربردی NHL بیشتر: https://apnews.com/hub/NHL و https://twitter.com/AP_Sports

حق چاپ © 2021 آسوشیتدپرس. همه حقوق محفوظ است. این مطالب نمی تواند منتشر ، پخش ، نوشته یا توزیع مجدد شود.دیدگاهتان را بنویسید