بدهی های سنگینی به پرسپولیس پرداخت شد


کمیته انضباطی فیفا امروز با ارسال نامه‌ای به باشگاه پرسپولیس، دریافت جریمه‌های قانونی و جریمه‌های مربوط به پرونده برانکو و یارانش را تایید کرد.

بدهی های سنگینی به پرسپولیس پرداخت شد

به گزارش تایم، امیرعلی حسینی، مدیر امور بین‌الملل باشگاه پرسپولیس گفت: چند هفته پیش نامه‌ای از فیفا دریافت کردیم مبنی بر اینکه باشگاه پرسپولیس باید ۱۱۵ هزار فرانک بابت هزینه‌های قانونی و جرائم مربوط به این موضوع پرداخت کند. پرونده های برانکو ایوانکوویچ، ایگور پانادیچ و زلاتکو ایوانکوویچ، سوئیس به حساب آن موسسه واریز می شود، همچنین درخواست کرده اند که در صورت واریز، مدارک مربوطه ارسال شود و در غیر این صورت، پرداخت باید در یک شماره انجام شود. تاریخ معین

وی ادامه داد: البته این مبالغ مربوط به خود فیفا بوده و قرار نبود به طرفین پرونده پرداخت شود. پس از انتقال از اتحادیه، بلافاصله موضوع به مدیرعامل منتقل شد و با پیگیری موضوع، موضوع پیگیری و در خصوص واریز مراحل انجام شد.

مدیر امور بین الملل باشگاه در پایان گفت: خوشبختانه و با جدیت درویش کار به موقع انجام شد و امروز پیام فیفا را دریافت کردیم. در این نامه آمده است؛ کمیته انضباطی فیفا تایید می کند که کمیته مالی فیفا مبلغ مذکور را دریافت کرده است. به این ترتیب کمیته انضباطی فیفا این پرونده را مختومه اعلام کرد.