با دکتر ژیل لامارش آشنا شوید – FitnessBank


یک فرانسوی مناسب

مبدأ: ماریتا ، GA

زندگی حرفه ای: معاون توسعه دانشگاه در دانشگاه زندگی

زندگی شخصی: ازدواج با دکتر ملیسا بریسکو لامارشه ، متخصص کایروپراکتیک ؛ پدر و پدر بزرگ

سن: 64 با قلب جوان

دکتر ژیل لامارش در دبیرستان به صورت رقابتی شروع به دویدن کرد و هرگز به عقب نگاه نکرد. این آغاز تعهد به تناسب اندام و سلامتی بود که او همچنان به عنوان یک مدیر مشغول در دانشگاه Life در Marietta از آن استقبال می کند. شش سال پیش ، میزبان اولین Run Lights of Life 5K بود ، مسابقه ای که از طریق نمایش چراغ های جشن سالانه پردیس ، که دارای بیش از 1.5 میلیون چراغ LED است ، برگزار می شود.

دکتر لامارش می گوید: “این مسابقه مورد علاقه من است.” “میزبانی برای من مناسب است زیرا من بیشتر زندگی خود را رهبری کرده ام. اکنون به دلایل سلامتی و تناسب اندام دویدم. و البته فرانسوی بودن ، غذای خوب را دوست دارم. بنابراین دویدن تناسب اندام مرا حفظ می کند و به من اجازه می دهد از غذاهایی که دوست دارم لذت ببرم. ”

مکان مورد علاقه شما برای دویدن چیست؟

“من چندین بار در هفته دویده ام و دوست دارم در مسیرهای کوه کنساو بدوم. با این حال ، وقتی سفر می کنم ، بیشتر دویده و از دویدن های خود برای تجربه یک شهر استفاده می کنم. من به ویژه دوست دارم در اروپا دویدم – کپنهاگ ، رم ، پاریس. من قبل از بیدار شدن مردم کاوش می کنم و مردم را می بینم که مغازه های خود را باز می کنند ، پیاده روها را جارو می کنند و برای روز آماده می شوند. دیدن بیدار شدن جهان زیبایی دارد. ”

چگونه مراحل خود را در روز انجام می دهید؟

“من فکر می کنم مهم است که برای خود کار کنید و سلامت خود را در اولویت قرار دهید. ساختن ورزش و فعالیت در روزگار من را از نظر جسمی و روحی سالم نگه می دارد. من قصد ندارم هیچ رکوردی را در دویدنم بشکنم ، اما آنجا هستم. وقتی روال عادی داشته باشیم که ما را در تناسب اندام و تیزبین نگه دارد ، می توانیم رهبران خدمات بهتری باشیم. ”

دیدگاهتان را بنویسید