با خدمات جدید بانک رفاه کارکاران آشنا شوید


بانک رفاه با هدف توسعه محصولات و خدمات آفلاین خود، سیستم بتا را راه اندازی کرده است.

با خدمات جدید بانک رفاه کارکاران آشنا شوید

به گزارش تایمز، بانک رفاه کارگران با هدف توسعه خدمات و محصولات آفلاین خود، سامانه بتا را راه اندازی کرده است.
به گزارش روابط عمومی بانک رفاه کرکران، «سامانه بتا» بانک رفاه کرکران محیط و بستری است که در فاز اول برای حمایت از بازنشستگان و افراد محترم سازمان تامین اجتماعی طراحی و معرفی شد.
بر اساس این گزارش، این سامانه با نمایندگی خدمات الماس رفاه، بستری است که بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی می توانند از طریق آن کالا و خدمات مورد نیاز خود را به صورت اقساطی خریداری کنند.
این گزارش می افزاید: «مکانیزه شدن کامل فرآیند استفاده از خدمات الماس رافا (جمع آوری حق بیمه) برای مستمری بگیران و مشمولان»، ارائه پنل تخصصی برای بازنشستگان جهت نمایش وضعیت خرید، تعداد و مبالغ حق بیمه و …. «حذف مراجعه حضوری بازنشستگان» به شعب بانک‌ها برای تأیید و تأیید مجوز، «دسترسی آنلاین طرفین به قراردادهای بانکی»، «تایید آنلاین بازنشستگان»، «ثبت آنلاین درخواست همکاری از فروشندگان کالا». و خدمات نزد بانک برای استفاده از این سرویس، «پنل مدیریت فروش فروشندگان کالا و خدمات» و … از جمله امکانات و امکانات سامانه بتا بانک رفاه کارگران است.
لازم به ذکر است، مشتریان واجد شرایط بانک رفاه کرکران می توانند برای بهره مندی از تسهیلات “سامانه بتا” به وب سایت این سامانه به نشانی https://beta.refah-bank.ir مراجعه کنند.