با جسیکا هیوز آشنا شوید – FitnessBank


مامان در حال حرکت

مبدأ: روزول ، GA

زندگی در خانه: مادر هادسون و هنلی

زندگی حرفه ای: مربی شخصی ، وبلاگ نویس

سن: 32

جسیکا هیوز زنی در حال حرکت است. مربی شخصی دارای مجوز ACE. اینفلوئنسر دیجیتال و مهمتر از همه ، مادر هادسون ، 6 ساله و هنلی ، 3 ساله. او از سال 2015 به آموزش مشتریان می پردازد و علاقه زیادی به کمک به زنان برای تبدیل شدن به سالم ترین خود دارد.

تولد پسرش چشمان او را بر اهمیت سالم بودن باز کرد و جسیکا را نه تنها برای داشتن تناسب اندام ، بلکه برای کمک به دیگران در انجام این کار ، انگیزه داد.

جسیکا ، مادر مجردی که در رزول ، GA زندگی می کند ، می گوید: “من همیشه ورزشکار بودم ، اما تولد هادسون مرا به سطح کاملاً جدیدی از آمادگی جسمانی رساند.” “برای من مهم بود که به فرزندم – و بعداً دخترم – شیوه زندگی سالم را بیاموزم.”

مادر شدن همچنین آغاز مرحله جدیدی در زندگی حرفه ای جسیکا بود. او نیروی محرکه مارک “خوشبختانه هیوز” است که شامل آموزش های شخصی ، چندین حامی مالی برتر و یک قبیله شبکه های اجتماعی است که بیش از 100000 نفر را شامل می شود. ”

آموزش شما چیست؟

“من دوست دارم وزنه بزنم و مدار را تمرین دهم. بعد از به دنیا آمدن پسرم ، من می خواستم قوی تر باشم – آنقدر قوی که بتوانم او را در بزرگسالی بالا ببرم ، با او بازی کنم و برای او قوی باشم. من با 10 دقیقه گرم کردن HIIT شروع می کنم و با 50 دقیقه دمبل نقاط خاصی از بدن را هدف قرار می دهم. من همچنین یوگا و رقصیدن با دخترم را دوست دارم. او یک بازیگر کوچک است و در حال حاضر “در اینستاگرام مشهور است”.

دیدگاهتان را بنویسید