با تناسب اندام خود را دوست داشته باشید. | ارتباط تناسب اندام


تمرکز فوریه

حتی اگر یک ماه کوتاه باشد ، این نباید مانع از این شود که عاشق یک روال جدید تناسب اندام شوید و تصمیمات خود را قوی نگه دارید. اگر هنوز این را نمی دانید ، ما بسیار مشتاق هستیم که بهترین کلاسها ، ماشینهای برتر و مربیان متخصص را داشته باشیم. با این کار ، علاوه بر ارائه یک تجربه ایمن تر ، تمیزتر و بزرگتر ، همه چیز را که برای کار روی سلامت جسمی و روحی خود نیاز دارید در اختیار دارید.

دستور العمل بهبودی

بسیاری از ورزشکاران با نوشیدن نوشیدنی یا غذا پس از تمرینات شدید قسم می خورند و به راحتی می توان دلیل آن را تشخیص داد. مواد مغذی و پروتئین های مناسب که پس از ورزش به بدن شما اضافه می شوند می توانند به ترمیم ماهیچه ها ، تسکین درد مفاصل ، آب رسانی مجدد بدن و موارد دیگر کمک کنند! در این ماه ، ما روی یک نوشیدنی ریکاوری ، خوشمزه ، آسان آماده می کنیم و تعطیلات ملی را جشن می گیرد (روز شکلات تلخ 1 فوریه بود)سنت)

برخی از مردم با شکلات تلخ مخالف هستند بدون آنکه از مزایای فراوان آن برای بدن مطلع شوند. این نه تنها منبع عالی آنتی اکسیدان است ، بلکه قند کمتری نسبت به شیر و همتای سفید آن دارد. شکلات تلخ همچنین می تواند به شما کمک کند:

 • بهبود جریان خون
 • HDL را افزایش دهید (این کلسترول خوب است)
 • فشار خون پایین
 • کاهش التهاب
 • مواد معدنی مهم مانند منیزیم ، روی و آهن را به بدن اضافه کنید

با توجه به اهمیت مکمل بازیابی و مزایای شکلات تلخ ، تصمیم گرفتیم آنها را برای یک تکان آسان مخلوط کنیم.

شکلات اسکینی dotFIT® لرزش بهبودی

عناصر

 • 1 عدد موز کوچک
 • 1 قاشق غذاخوری dotFIT® کرم های شکلاتی پروتئینی نرم وی
 • 1 قاشق غذاخوری پودر کاکائو با شکلات تلخ
 • 1 فنجان یخ
 • 1 فنجان شیر بادام / جو دوسر
 • 1 قاشق غذاخوری شربت افرا خالص

جهت ها

همه مواد را در مخلوط کن بریزید و مخلوط کنید تا یکدست شود. نی را در ظرف بریزید و بنوشید. یا اگر کسی به دنبال آن است آن را در لیوان بریزید.

نوع PRO: به جای شکلات تلخ ، سعی کنید به جای آن از زغال اخته استفاده کنید. آنها نه تنها مقدار زیادی آنتی اکسیدان دارند ، بلکه شیرین و خوشمزه نیز هستند.

پست های سازگاری فیزیکی

آموزش همکاران

تمرینات دایره ای ما در این ماه بر آموزش با یک شریک متمرکز بود. بنابراین چه این بهترین دوست شما باشد ، چه شخص دیگری ، چه یک عضو خانواده ، یا حتی دیوار (ما قضاوت نمی کنیم) ، ما لیستی از حرکاتی را تهیه کرده ایم که تضمین می شود بر روی مسائل اعتماد شما کار کند و ضربان قلب را افزایش دهد. با امکانات بزرگتر ما می توانید همه این کارها را در راحتی باشگاه انجام دهید.

در تمام این تمرینات از یک توپ دارویی استفاده می شود. اگر آن را ندارید ، خوب است! می توانید یک توپ فوتبال ، بسکتبال یا حتی یک گالن آب را جایگزین کنید. زیاده روی نکنید و مطمئن شوید که روی حرکات خود تمرکز کرده اید.

پیچ و تاب پزشکی توپ پزشکی

این تمرین همه چیز را انجام می دهد! پشت سر هم با شریک زندگی خود بنشینید و توپ دارو را جلوی خود بگیرید. در همان زمان ، هر دو در یک جهت می چرخید. به همسرتان وزن بدهید ، سپس برعکس را بچرخانید و توپ را از طرف دیگر در طرف مقابل قبول کنید.

شریک ندارید؟ توپ دارو را به سمت بیرون نگه دارید و به آرامی آن را به یک طرف بچرخانید. مکث کرده و سپس به طرف دیگر برگردید. این 1 نماینده است. 2 ست 10 تکراری انجام دهید.

گذر نشسته داروهای بال

شکم و قلب شما بعد از آن دردناک خواهد بود. اما با هر نوع تمرینی ، سوختگی خوبی است.

اگر شریک زندگی شما کارهای دیگری انجام نمی دهد ، در خلاقیت شک نکنید. هنگامی که به اوج بحران رسیدید ، قبل از سرنگونی ، توپ را چند ثانیه مستقیم در مقابل خود نگه دارید. 10 تکرار انجام دهید.

پاس پزشکی Crunch Crunch

اعتماد به نفس با Medic Ball Ball Crunch Pass ضروری است. نه تنها روی شکم ، هسته و شانه های شما کار می کند ، بلکه به شما این فرصت را می دهد که روی هماهنگی چشم و دست کار کنید. پروانه ها نیازی به درخواست ندارند.

شریک ندارید؟ بی خیال! به جای ارسال توپ دارویی ، آن را مستقیم به سمت بالا پرتاب کنید و هنگامی که به اوج بحران رسیدید آن را بگیرید. 15 تکرار انجام دهید.

رول تخته دار توپ دارویی

اگر فکر می کنید تخته های معمولی برای آتش زدن شما کافی است ، دوست دارید چند تکه اضافه کنید حرکات اضافی با ورق غلتک دارو. شانه های شما نیز از شما تشکر خواهند کرد.

این یک تمرین به همان اندازه سرگرم کننده است. توپ را با بازوی راست جلوی خود بچرخانید ، دست راست خود را در حالت تخته بچرخانید و دست خود را دراز کنید و با بازوی چپ توپ را به سمت خود بچرخانید. این 1 نماینده است. 2 ست با 8 تکرار انجام دهید ، سپس بازوهای شروع را عوض کرده و تکرار کنید.

ویژگی های عضو

ایمان و تناسب اندام اعضای این ماه هستند paradox_world_به چه در مسابقات بدنسازی رقابت کنید و چه در خارج از سالن بدنسازی احمق باشید ، الویرا همیشه نکات شگفت انگیزی برای ارائه دارد. او هرگز تسلیم نمی شود ، هرگز تسلیم نمی شود و همیشه مطمئن است که پشتکار دارد. او الهام بخش واقعی هر کسی – در هر زمان – در طول سفر زندگی خود است. آن را بررسی کنید paradox_world_ در اینستاگرام برخی از کلمات حکمت آمیز او را دریافت کنید.

برنامه

وقتی صحبت از برنامه Fitness Connection می شود هیچ رقابتی وجود ندارد. این یک راه عالی برای پیگیری اهداف و ماندن در مسیر است.

برنامه ما به شما کمک می کند سفر تناسب اندام خود را بهبود بخشید و به شما این امکان را می دهد:

 • تمرینات را تماشا کنید
 • دوره ها را بیابید و برنامه ریزی کنید
 • به Fitness Connection @ Home بروید
 • برای محصولات بدنسازی پاداش بگیرید
 • چالش ها و اهداف را تعیین کنید

برنامه را امروز بارگیری کنید!

مراقب خودت باش

ما فقط تا 2021 با سرعت در حال حرکت هستیم. فراموش نکنید که کمی وقت بگذارید و آنچه را که در خودتان دوست دارید کشف کنید. آیا سرسختی شماست؟ قابلیت جونگلی با یک دست؟ از نظر بینی خیلی کک و مک دارید؟ هر چه باشد ، به یاد داشته باشید که مراقبت از خود و دوست داشتن خود بسیار مهم است. اگر تا به حال احساس ناراحتی کردید یا به وانت نیاز دارید ، با خیال راحت به آنجا سر بزنید. ما دوست داریم روحیه و وزنه ها را هم بالا ببریم.

دیدگاهتان را بنویسید