با افتتاح پایانه مسافربری، بوشهری ها از مسابقات جام جهانی فوتبال استقبال می کنند


به گزارش خبرگزاری فارس از بوشهر، مجیدعلی نازی صبح امروز در گفت وگو با خبرنگاران اظهار داشت: توسعه زیرساخت های استانداری بوشهر در اولویت سازمان بنادر و دریانوردی است و در این راستا از سرمایه گذاران در این زمینه حمایت می شود.

معاون بنادر و دریانوردی کشور افزود: قسمت دریایی پایانه مسافربری دریایی بوشهر تا پایان مردادماه تکمیل و قسمت خشکی نیز مهرماه به بهره برداری می رسد.

وی ادامه داد: جام جهانی فوتبال قطر ۲۰۲۲ فرصت مهمی برای توسعه پروژه های گردشگری دریایی در استانداری بوشهر است که پیش از آغاز جام جهانی فوتبال قطر در مهرماه امسال با احداث بندر بوشهر افتتاح می شود. پایانه مسافربری.”

معاون بنادر و دریانوردی سازمان دریانوردی با بیان اینکه توسعه زیرساخت های گردشگری دریایی در سال جاری شتاب بیشتری می گیرد و استان بوشهر نیز در این زمینه متحول می شود، گفت: توسعه زیرساخت های گردشگری دریایی در سال جاری تسریع می شود.

علی نازی گفت: بنادر استانداری بوشهر از ظرفیت بالایی در حوزه تجارت و دریانوردی دریایی برخوردار است و بر اساس طرح جامع بندری باید زمینه توسعه فعالیت در این بنادر برای بهره برداری از این قابلیت ها فراهم شود.

انتهای پیام/
این مقاله را به صفحه اول پیشنهاد دهید