با ادامه بازسازی ، Texas Tech به کانزاس باز می گرددلاورنس ، کان. (AP) – کانزاس دلایل زیادی برای به خاطر سپردن آخرین سفر Texas Tech به ورزشگاه مموریال دارد …

لاورنس ، کان. (AP) – کانزاس دلایل زیادی برای به خاطر سپردن آخرین سفر Texas Tech به ورزشگاه مموریال دارد.

این آخرین باری بود که جیهاوکس در یک بازی بزرگ 12 برنده شد.

این تقریباً دو سال پیش بود ، زمانی که لنس لیپولد ، مربی Jayhawks هنوز در بوفالو اجرا می کرد و جیسون بین مدافع در مرکز تگزاس شمالی بود. مت ولز در اولین فصل خود هدایت مهاجمان سرخ را بر عهده داشت و سعی می کرد تمام چیزهایی را که در یک دوره موفقیت آمیز در یوتا آموخته بود ، در برنامه خود القا کند.

با این حال ، یک چیز دقیقاً مشابه است ، زیرا دو تیم خود را برای دیدار مجدد در شنبه در لارنس آماده می کنند: کانزاس و تگزاس تک هنوز در میان تلاش های گسترده بازسازی هستند.

“ما می بینیم که پسران هر هفته بهتر می شوند. ما می خواهیم به این معیارها ادامه دهیم. ” “ما ارزیابی می کنیم که کجا هستیم ، کجا باید پیشرفت کنیم ، چگونه از نظر جسمی خود را با دیگران هماهنگ می کنیم و به این کار ادامه می دهیم. این یک برنامه روزمره در برنامه ما است. ”

همین امر در مورد Texas Tech (4-2 ، 1-2) نیز صدق می کند ، که به نظر می رسد در بازسازی آن کمی جلوتر است. مهاجمان سرخ حداقل یک کنفرانس در مورد ویرجینیای غربی در رزومه خود کسب کرده اند.

در حالی که گام بعدی برای کانزاس این است که یک پیروزی بزرگ 12 کسب کند ، مرحله بعدی برای Red Raiders این است که یکی را روی دیگری قرار می دهد. آنها پس از شروع 3-0 خود توسط تگزاس منفجر شدند ، سپس پس از پیروزی مقابل کوهنوردان توسط TCU ربوده شدند.

ولز می گوید: “این کار دشواری است ، زیرا بعد از پیروزی در ویرجینیای غربی نتوانستم این کار را انجام دهم ، بنابراین در آن منطقه 0 برای 1.” “من فکر می کنم این برنامه به موقع فرا می رسد. این همان کاری است که ما می خواهیم انجام دهیم: ما می خواهیم موفقیت را جمع آوری کنیم. و به مرور ، فکر می کنم می آید. من یک تغییر بزرگ و بزرگ در اینجا ایجاد کرده ام. و می دانید ، این به نوعی مانع بعدی است. ”

نشان دادن

Texas Tech در دو دهه گذشته بر این سری تسلط داشت ، اما دو بازی گذشته بسیار نزدیکتر بودند. لیام جونز گل پیروزی میدان را به ثمر رساند ، در حالی که هیچ زمانی در سال 2019 باقی نمانده بود ، پس از آنکه کانزاس با 17-0 و 27-14 در اوایل بازی به پیروزی رسید. تگزاس تک فصل گذشته در لاباک با نتیجه 16-13 از جیهاوکس پیشی گرفت تا فصل نه بازیه جیهاکس پایان یابد.

بدون سابقه

کانزاس در هر چهار بازی اخیر خود حداقل 45 امتیاز دریافت کرده است که چند هفته پیش در ایالت آیووا با نتیجه 59-7 منفجر شد. بنابراین این که بگوییم هفته ورود در زمان مناسبی فرا رسیده است ، دست کم می گیرد.

لیپولد گفت: “شما می توانید آن را ببینید ،” احتمالاً به اندازه هر چیزی. و اکنون تعطیلات پاییزی در حال رخ دادن است. دوشنبه یا سه شنبه مدرسه ای وجود ندارد و من از پنجشنبه به میدان نرفته بودم. فکر می کردم می توانید طراوت را در آنها ببینید. ”

یافتن موفقیت

در حالی که جیهاوک ها در این فصل تقریباً در هر دپارتمانی با مشکل روبرو شده اند ، یکی از آنها که موفق به کسب آن شده اند پنالتی ها بوده است. آنها تنها 22 تا 5 بازی دارند که بهترین امتیاز در 12 بزرگترین و چهارمین بازی کوچک در کشور است.

استفاده از چیزها

Texas Tech به TCU اجازه داد تا 394 یارد و پنج تاچ تاون را اجرا کند ، به طور متوسط ​​در هر بار تحویل قورباغه های شاخدار قورباغه های شاخدار 8.5 یارد. کندره میلر 185 یارد و سه امتیاز داشت ، در حالی که زک ایوانز 143 یارد و دو امتیاز داشت.

“برخی از خطاهای تراز وجود داشت. من فکر می کنم برخی بحران های رایگان وجود داشت که مناسب آنها نبود. ” “و سپس من فکر می کنم سومین چیزی که آنها را متمایز می کند این است که شما در مقابل یک خط خوب O و دو خط عقب مشروع قرار می گیرید.”

خطوط صحبت O

در حالی که موفقیت اخیراً کند بوده است ، جی هاوک ها حداقل در خط جلو بهتر بازی می کنند. آنها در دومین هفته فصل خود در مقابل کارولینای ساحلی ، 6 گول تسلیم کردند ، اما از آن به بعد تنها یکی از سه بازی را مجاز کردند.

“من فکر می کنم ما در جلو بهتر بازی کردیم. هر دو رویکرد فوق العاده بهبود یافته و احساس راحتی بیشتری می کنند. ” “برای بهبود آنها ، کادر حمله خوب کار کرد تا سریع توپ را از بین ببرد ، به طور جامع ، آن گروه همچنان به پیشرفت خود ادامه می دهد ، اما ما باید امتیازات بیشتری را روی میز برابر کنیم.”

___

بیشتر فوتبال کالج AP: https://apnews.com/hub/college-football و https://twitter.com/AP_Top25. در خبرنامه فوتبال AP College ثبت نام کنید: https://apnews.com/cfbtop25

حق چاپ © 2021 آسوشیتدپرس. همه حقوق محفوظ است. این مطالب نمی تواند منتشر ، پخش ، نوشته یا توزیع مجدد شود.دیدگاهتان را بنویسید