با آن کان آشنا شوید – تناسب اندام پزشکی


به آن کان ، سرپرست آبزیان و عضو تیم ایمنی در مرکز بهداشت و تناسب اندام کالج Washtenaw Community در Ann Arbor ، MI سلام کنید. مرکز بهداشت و تناسب اندام WCC به تازگی با موفقیت سومین گواهینامه مرکز MFA را تکمیل کرده است – اینها از سال 2014 یک واحد دارای مجوز MFA هستند! قدردانی!!

آن تقریباً 12 سال است که در مرکز بهداشت و تناسب اندام در WCC کار می کند. او دارای مدرک کارشناسی علوم کامپیوتر و گواهی سلامت مبتنی بر سلامت از کالج اجتماعی Washtenaw است.

من به تازگی با آنان تماس گرفتم و در اینجا آنچه او باید بگوید …

در کار خود چه چیزی را بیشتر دوست دارید؟
هنگامی که من شنا را آموزش می دهم و تمرین می کنم و ورزشکارم یک جهش انجام می دهد. این می تواند آرتریت ارشد و شدید باشد و در نهایت با جذابیت شدید در سبک آزاد احساس لغزش کند. برای آنها رایگان است. او می تواند یک مشتری باشد که سالها شنا کرده و مدتی را رها کرده است ، به طوری که احساس می کند می تواند در یک جلسه استاد موفق باشد. یا ممکن است این شناگر آینده باشد که ترس خود را از قرار گرفتن در آب پشت سر می گذارد. همه در آب کار بهتری دارند. (واقعیت خنده دار: آن هر سال 50 روز در روز تولد خود شنا می کند! عکس زیر را ببینید – او فقط 51 دور خود را در 51 به پایان رساند – سفر جاده ای ، آن !!)

چه شد که این رشته را انتخاب کردید؟
من علاقه زیادی به ورزش ، تناسب اندام گروهی در همه اشکال آن و مزایای محیط آبزی دارم. من هر روز به اعضایی که زندگی آنها به هر یک از این روشها تغییر کرده است کمک می کنم ، خواه قدرت عملکردی ، حرکت ، کنترل درد یا آرامش.

مورد علاقه / موفق ترین ابتکار شما در مرکز بهداشت و تناسب اندام CMC کدام بود؟
دروس شنا! نه تنها برای یادگیری شنا ، بلکه برای یادگیری شنا بهتر ، راحت تر و در محدوده توانایی های بدن خود. برای تمرین حتی اگر مشکلی دارید از شنا استفاده کنید. بنابراین بسیاری از افراد خود را به عنوان “غیر ورزشکار” طبقه بندی می کنند در حالی که در واقعیت ، همه ما در توانایی های بدن خود ورزشکار هستیم. شنا با بدن مهربان است و همه می توانند این کار را انجام دهند!

چه توصیه ای به کسانی می کنید که به تازگی وارد این رشته آمادگی جسمانی شده اند؟ او با همه کار می کند. همه پتانسیل دارند. هیچ کس برای آموزش ، کمک ، آموزش ، آموزش و حمایت از من “هیچ” نیست. و هر یک از اعضای مرکز ما باید از همان مهربانی برخوردار شوند. ما باید با وقت ، ملاحظه ، قدردانی و پذیرش خود سخاوتمند باشیم. در ستاد یکپارچه پزشکی ما ، همیشه باید توجه داشته باشیم که اعضا ممکن است روز سختی را سپری کنند و ما باید با صبر و شکیبایی خود سخاوتمند باشیم!

واحد شما از تأییدیه توسط انجمن تناسب اندام پزشکی چه چیزی به دست آورده است؟
اعضای ما می توانند مطمئن باشند که هر یک از کارکنان آموزش دیده است تا آنها را ایمن نگه دارد و به آنها در رشد تناسب اندام و سلامتی کمک کند. تسهیلات و رویه های ما همچنین اطمینان می دهد که همه جنبه های ایمنی را در نظر می گیریم. ممکن است اعضای ما نتوانند از سایر امکانات با خیال راحت استفاده کنند ، اما در اینجا می توانند اجتماعی باشند ، دانش خود را توسعه داده و در زمینه تناسب اندام کار کنند.

دوست دارید خارج از کار چه کار کنید؟
من عاشق پیاده روی با خانواده و دوستانم هستم! هرچه تجهیزات کمتر باشد ، بهتر است! (توجه: پیاده روی عکس آن را در دریاچه ملی Pictured Rocks در شهرستان الجزایر ، MI ببینید!)

آیا درگیر کارهای خیریه یا اجتماعی هستید؟
Foster که یک برنامه شگفت انگیز است و به بچه ها فرصت می دهد. ما فرزندان خود را بزرگ کردیم و اگرچه سخت بود ، اما چیزهای زیادی آموختیم! اکنون ما این کار را برای هر فرزندخوانده ای که والدین شما است انجام می دهیم. هیچ کتاب راهنما ، درست مانند فرزندان ما ، اما ما سعی می کنیم در زندگی یک کودک حضور داشته باشیم. هر کسی را می توان به فرزند خواندگی پذیرفت!

متشکرم ، آن ، از این که در استخر و خارج از آن چنین الهام بخشی بودی!

دیدگاهتان را بنویسید