بایرام اولین گل خود در NHL را به ثمر رساند ، Avalanche بلک هاکس را با نتیجه 4-2 شکست داددنور (AP) – بوون بایرام اولین گل خود در NHL را به ثمر رساند و یک پاس گل برای هدایت بهمن کوتاه کلرادو اضافه کرد …

دنور (AP) – بوئن بایرام اولین گل خود را در NHL به ثمر رساند و یک پاس گل داد تا بهمن کلرادو را به پیروزی 4-2 مقابل شیکاگو بلک هاوکس در فصل ابتدایی چهارشنبه شب 4-2 برساند.

ناظم کادری و گابریل لندسکوگ هر کدام یک گل و یک پاس گل برای کلرادو داشتند که بدون مرکز ستاره ناتان مک کینون و سرمربی جارد بدنار بازی کرد. هر دو بخشی از پروتکل COVID-19 هستند و از تیم دور هستند.

کمک مربیان ری بنت و نولان پرت هدایت تیم مقابل شیکاگو را بر عهده داشتند.

دارسی کومپر در اولین بازی خود در بهمن 32 شوت را متوقف کرد و جک جانسون نیز یک گل اضافه کرد.

Kuemper ، که در خارج از فصل از آریزونا خریداری شد ، زود آزمایش نشد ، اما در دوره دوم دو سیو بزرگ روی کربی داچ انجام داد. داچ در ساعت 12:02 خروج داشت ، اما کوپر در ضربه خود بافرها را بست. چند دقیقه بعد ، او یک موقعیت باز دیگر از دایره چپ داشت که کوپر آن را متوقف کرد.

بلافاصله بعد ، بایرام کدری را برای گل و برتری 4-1 تغذیه کرد.

کلرادو انتقام مارک آندره فلوری دروازه بان شیکاگو را گرفت که به وگاس کمک کرد تا در مرحله دوم پلی آف 21-20-2020 ، بهمن را شکست دهد. فلوری با شوت اولیه ای روبرو شد که کلرادو 17 ضربه از 19 ضربه اول را به سمت دروازه زد.

جانسون ، که تیم را با یک قرارداد آزمایشی حرفه ای بست ، در 4:26 دوره اول دروازه را باز کرد. انحراف 1:22 لاندسکگ بعداً 2-0 را رقم زد و بیرام در 9:34 گلزنی کرد تا بهمن با سه گل پیش بیفتد.

بلک هاکس در اواخر دوره اول روی تخته رفت ، وقتی مهاجم دومینیک کوبالیک در بازی قدرت 16:47 گل زد و برتری کلرادو را به 3-1 کاهش داد.

کانر مورفی در وقت سوم در وقت 15:13 یک گل بدون کمک به ثمر رساند. شیکاگو در ساعت 16:26 وارد بازی قدرت شد و فلوری را به برتری 6-4 رساند ، اما موفق به گلزنی نشد.

بازگشت سریع؟

بهمن امیدوار است مک کینون و بدنار بتوانند به بازی شنبه شب بازگردند. به گفته مدیرعامل جو ساکیچ ، هر دو بدون علامت هستند و می توانند “آزمایش” شوند.

توجه: مهاجم جیسون مگنا از AHL فراخوانده شد تا جای مک کینون را پر کند. او خط چهارم را متمرکز کرد. … جاناتان تویز شیکاگو C اولین بازی خود را قبل از همه گیری انجام داد. او فصل گذشته پس از تشخیص سندرم پاسخ ایمنی مزمن ، تسلیم شد. … کلرادو از زمان نقل مکان به دنور در 1995 در بازیهای ابتدایی 17-6-3 بوده است.

آن به شرح زیر است

بلک هاکس: جمعه شب در شیاطین نیوجرسی.

بهمن: میزبان St. لویی بلوز شنبه شب.

___

برنامه های کاربردی NHL بیشتر: https://apnews.com/hub/NHL و https://twitter.com/AP_Sports

حق چاپ © 2021 آسوشیتدپرس. همه حقوق محفوظ است. این مطالب نمی تواند منتشر ، پخش ، نوشته یا توزیع مجدد شود.دیدگاهتان را بنویسید