بانک رفاه کارگران از اجرای طرح جامع عفاف و حجاب حمایت می کند


جلسه مشترک شورای عفاف و حجاب در بانک رفاه کارگران با حضور نمایندگان ستاد امر به معروف و نهی از منکر در میهن برگزار شد.

بانک رفاه کارگران از اجرای طرح جامع عفاف و حجاب حمایت می کند

و به گزارش روابط عمومی بانک رفاه کارگران، دکتر اسماعیل الله اللجانی مدیر عامل بانک رفاه کارگران طی سخنانی در جلسه ای که در این بانک با هدف تشریح طرح جامع عفاف حجاب یکی از مهمترین رویه های اجرایی است و وی به تشریح برنامه های توسعه ای در راستای ارتقای فرهنگ عفاف و حجاب پرداخت و گفت: جامعه هدف بانک رفاه در این زمینه شامل مخاطبان داخلی (همکاران) و بیرونی (همکاران) است. مشتریان) و برای رسیدن به اهداف مورد نظر، ابزارهای مختلفی را متناسب با روحیات و اخلاق هر گروه امتحان کرده ایم.
وی از آمادگی بانک رفاه کارگران برای حمایت از طرح جامع عفاف و حجاب خبر داد و گفت: آمادگی داریم در هر بخشی از اجرای طرح که نیاز به حمایت دارد سهم خود را هزینه کنیم.
دکتر اللجانی به نقش فضای مجازی در اجرای این طرح اشاره کرد و گفت: شبکه های اجتماعی این توانایی را دارند که پیام را در سریع ترین زمان ممکن به مخاطب برسانند و فقط باید محتوایی تولید کنند که متناسب با مخاطب باشد. در این زمینه (تولید محتوا در شبکه های اجتماعی) نیز می توانیم به امر به معروف و نهی از منکر کمک کنیم.
وی گفت: بانک رفاه کارگران حمایت از متولیان امر برای تحقق اهداف طرح جامع عفاف و حجاب را وظیفه خود می داند.
حجت الاسلام احمدی نماینده ستاد امر به معروف و نهی از منکر نیز با اشاره به اینکه بانک رفاه کارگران یکی از بانک های پیشرو در حوزه عفاف و حجاب است، گفت: بانک رفاه به دلیل وجدان و مسئولیت خود به این موضوع علاقمند است.» در لایه های مختلف این بانک قرار دارد.
حجت الاسلام آل احمدی با اشاره به اینکه برای دستیابی به اهداف طرح جامع عفاف و حجاب باید فرهنگ سازی مناسبی انجام شود، خاطرنشان کرد: بانک رفاه کارگران می تواند در اعتلای این ستاد همکار باشد. خیر و پیشگیری از منکر برای. برای ایجاد این فرهنگ پلتفرم های اطلاعات بانکی می توانند ابزار قدرتمندی برای این امر باشند.