بالی با کاهش موارد کووید از مسافران خارجی استقبال می کنددنپاسار ، اندونزی (AP) – جزیره تفریحی اندونزی بالی از مسافران بین المللی در مغازه ها و سواحل ماسه سفید استقبال کرده است …

دنپاسار ، اندونزی (AP) – تفریحگاه اندونزیایی بالی برای اولین بار در بیش از یک سال روز پنجشنبه از مسافران بین المللی در مغازه ها و سواحل ماسه سفید استقبال کرد – در صورت واکسیناسیون منفی ، از کشورهای خاصی آمده ، قرنطینه شده و محدودیت های عمومی را رعایت می کنند. به

رئیس جمهور جوکو ویدودو میزان بالای واکسیناسیون در بالی را معتبر دانست و تعداد موارد کووید -19 در این کشور به میزان قابل توجهی کاهش یافته است. اندونزی در هفته گذشته حدود 1000 مورد را در روز ثبت کرده است ، این در حالی است که در ماه جولای به بالاترین رقم در 56000 در روز رسید.

فرودگاه بین المللی نگوره رای بالی از 19 کشور دیگر که معیارهای سازمان بهداشت جهانی را رعایت می کنند ، مانند موارد کنترل شده COVID-19 ، پذیرفته می شود. بیانیه اواخر چهارشنبه

وی گفت: همه مسافران پرواز بین المللی باید مدرکی مبنی بر واکسیناسیون دوبار داشته باشند ، هنگام ورود به بالی نتایج منفی ویروس کرونا را نشان دهند و با هزینه خود در هتل های تعیین شده 5 روز قرنطینه کنند. آنها همچنین باید قوانین سختگیرانه ای را در هتل ها ، رستوران ها و سواحل رعایت کنند.

پانجایتان گفت: “ما باید این کار را با احتیاط انجام دهیم ، زیرا باید مراقب باشیم.”

گردشگری منبع اصلی درآمد در “جزیره خدایان” است که میزبان بیش از 4 میلیون نفر است که عمدتا هندو در کشور مجمع الجزایر مسلمان هستند. مناطق توریستی بالی دو دهه پیش ، پس از ترس بازدیدکنندگان از حملات تروریستی مرگبار که خارجی ها را می ترساند ، متروک شدند ، اما جزیره برای غلبه بر این تصویر تلاش کرد.

سالانه بیش از 6 میلیون خارجی قبل از همه گیری وارد بالی می شدند.

ورود گردشگران خارجی از 6.2 میلیون نفر در سال 2019 به 6 میلیون نفر در سال 2020 6 برابر کاهش یافته است ، در حالی که 92 هزار نفر از افراد شاغل در گردشگری شغل خود را از دست داده اند و متوسط ​​میزان اشغال اتاق های طبقه بندی شده هتل در بالی زیر 20 درصد بوده است. آمار اندونزی نشان می دهد که اقتصاد این جزیره نسبت به سال گذشته 9.31 درصد کاهش یافته است.

پس از بسته شدن این جزیره به روی همه بازدیدکنندگان در آغاز همه گیری ، بالی در اواسط سال گذشته مجدداً برای اندونزیایی ها در سایر نقاط کشور بازگشایی شد. این امر باعث شد تولید ناخالص داخلی جزیره در سه ماهه دوم سال جاری به میزان 2.83 درصد کاهش یابد و به پنج فصل متوالی انقباض خاتمه دهد.

افزایش ماه ژوئیه ، که توسط نوع دلتا تأمین می شود ، بار دیگر سواحل و خیابانهای پر جنب و جوش جزیره را کاملاً خالی کرد. مقامات فعالیتهای عمومی را محدود کردند ، فرودگاه را بستند و همه مغازه ها ، بارها ، رستورانها ، جاذبه های گردشگری و بسیاری از مکانهای دیگر در جزیره را بستند. در آگوست برای مسافران داخلی بازگشایی شد.

سانگ پوتو ویباوا ، مدیر کل هتل تندجونگ ساری در بالی ، گفت که فقط دو اتاق از 40 اتاق آن به طور متوسط ​​اشغال شده است و امیدوار است که بازگشایی به عادی شدن سکونت کمک کند.

وی گفت: “ما مدتها منتظر این لحظه بودیم.” “این شیوع اقتصاد محلی را تحت تأثیر قرار داده است … ما بسیار خوشحالیم که از مهمانان خارجی با رعایت پروتکل های بهداشتی پذیرایی می کنیم.”

ویدودو گفت تصمیم برای بازگشایی بالی بر اساس میزان بالای واکسیناسیون و همچنین تمایل به احیای اقتصاد آن است. وی گفت بیش از 80 درصد از جمعیت بالی کاملاً واکسینه شده اند.

ویدودو روز شنبه در اینستاگرام رسمی خود نوشت: “بر اساس این وضعیت ، من خوشبین هستم و تصمیم گرفته ام پروازهای بین المللی خود را به بالی بازگشایی کنم.”

در مجموع 59.4 میلیون نفر از 270 میلیون نفر اندونزی کاملاً واکسینه شده و 43.2 میلیون نفر دیگر نیز تا حدی واکسینه شده اند. اندونزی بیش از 4.2 میلیون مورد و 142 هزار و 811 مورد مرگ ناشی از COVID-19 را تأیید کرده است ، بیشتر در جنوب شرقی آسیا.

گردشگران از 19 کشور جهان می توانند از استانهای بالی و ریاو دیدن کنند – عربستان ، امارات متحده عربی ، نیوزلند ، کویت ، بحرین ، قطر ، چین ، هند ، ژاپن ، کره جنوبی ، لیختن اشتاین ، ایتالیا ، فرانسه ، پرتغال ، اسپانیا ، سوئد ، لهستان ، مجارستان و نروژ.

____

نینیک کارمینی و ادنا تاریگان نویسندگان آسوشیتدپرس از جاکارتای اندونزی در تهیه این گزارش مشارکت کردند.

حق چاپ © 2021 آسوشیتدپرس. همه حقوق محفوظ است. این مطالب نمی تواند منتشر ، پخش ، نوشته یا توزیع مجدد شود.

دیدگاهتان را بنویسید