بازی Cowboys vs. در کدام کانال قرار دارد. پلنگ ها؟ نحوه تماشای زنده Cowboys-Panthersزنده از ورزشگاه AT&T آرلینگتون ، کابوی های دالاس در هفته 4 فصل NFL میزبان کارولینای پلنگ هستند.

یکی از مسابقات قابل توجه هفته 4 شامل پلنگ های بدون شکست است که در کابوی ها مقام اول را کسب می کنند. پس از پیروزی پنج امتیازی مقابل نیویورک جتز در هفته 1 ، پلنگ ها با ثبت رکورد 3 بر صفر ، نیو اورلئان سنتز و هوستون تگزانس را با نتیجه 50 بر 16 شکست دادند. داک پرسکات و کابوی ها نیز در این نقش حضور دارند. دالاس هفته 1 را از دست داد پنجشنبه شب فوتبال آنها با Tampa Bay Buccaneers روبرو شدند ، اما چند هفته قبل Los Angeles Chargers و Philadelphia Eagles را شکست دادند تا کنترل NFC شرق وحشتناک را در دست بگیرند. کدام تیم با پیروزی از هفته 4 بیرون می آید؟ در شرف پی بردن هستیم

در اینجا نحوه تماشای آنلاین بازی هفته 4 بین Cowboys و Panthers به ​​صورت آنلاین وجود دارد.

DALLAS COWBOYS امروز چه كانالي پخش مي كند؟

بازی امروز از FOX پخش می شود.

بازی COWBOYS-PANTHERS ساعت چند است؟

بازی Cowboys / Panthers بعد از ظهر امروز قرار است ساعت 13:00 به وقت ET در FOX شروع شود.

نحوه تماشای بازی COWBOYS به صورت زنده:

اگر اتصال کابلی معتبری دارید ، می توانید مسابقات Cowboys امروز را به صورت زنده در FOX ، وب سایت FOX ، FOX Sports یا برنامه FOX Sports تماشا کنید. با این حال ، بازی NFL که در FOX ارائه می دهید بستگی به مکان شما دارد. نقشه پوشش کامل بازی های FOX و CBS را می توانید در 506sports.com پیدا کنید.

COWBOYS VS PANTHERS LIVE STREAM OPTIONS:

همچنین می توانید بازی Panthers-Cowboys امروز را با اشتراک فعال در یک سرویس پخش جریانی فوق العاده که FOX را ارائه می دهد ، از جمله fuboTV ، Hulu + Live TV ، DIRECTV STREAM ، Sling TV یا YouTube TV ، پخش کنید. FuboTV و YouTube TV آزمایشی رایگان را برای مشترکان واجد شرایط ارائه می دهند.

PANTHERS / COWBOYS FREE LIVE STREAM OPPIONS:

یکی دیگر از گزینه های پخش مستقیم NFL می تواند Yahoo Sports باشد. بازیهای زنده محلی و اولیه برای پخش رایگان از طریق Yahoo Sports و NFL در دسترس هستند.

آیا می توانم به صورت زنده در HULU به NFL نگاه کنم؟

مشترکین Hulu + Live TV (64.99 دلار در ماه) می توانند Cowboys را از طریق پخش مستقیم Hulu FOX به صورت زنده تماشا کنند. سرویس استریم نه تنها یک دوره آزمایشی رایگان هفت روزه را ارائه می دهد ، بلکه برای مدت محدودی می توانید 10 دلار در ماه در سه ماه اول پس انداز کنید.

Cowboys / Panthers را مستقیماً در تلویزیون YouTube تماشا کنید

دیدگاهتان را بنویسید