بارکلی از غول ها از مچ پا ناامید شد و جونز پیشرفت کردشرق رادرفورد ، نیوجرسی (AP) – پس از 10 ماه کار بدون وقفه برای بهبودی از آسیب ACL و ادامه …

شرق رادرفورد ، نیوجرسی (AP) – ساکون بارکلی پس از 10 ماه کار بی وقفه برای بهبودی از مصدومیت ACL و ورود به میدان با غول های نیویورک ، با ناامیدی یک مصدومیت دیگر روبرو است.

دانشجوی سال دوم با استعداد پس از چرخاندن مچ پای چپ خود در یک بازی فلاک در اوایل شکست 44-20 غولها مقابل دالاس کابوی یکشنبه گذشته ، حداقل یکی دو بازی را باخت.

با نگاهی به نیمکت بعد از مصدومیت ، عصبانیت او آشکار بود. جنگ تهاجمی NFL سال 2018 با دستانش به ران هایش برخورد کرد و او با نگاهی به آسمان نگاه کرد که می گفت: “من چه کردم که مستحق این شدم؟”

بارکلی تنها بازیکن جیانتز مصدوم نبود. مدافع دنیل جونز در نزدیکی استراحت در خط برخورد با خط دروازه دچار مصدومیت شد و بازی را ترک کرد. کنی گلولادی ، مسئول پذیرش در نیمه دوم به دلیل مصدومیت از ناحیه زانو بازی نکرد.

نه بارکلی و نه گلادی این هفته تمرین نکرده اند ، زیرا غولها (1-4) برای بازی خانگی مقابل لس آنجلس رامز (4-1) در ورزشگاه مت لایف روز یکشنبه آماده می شوند.

جونز روز پنجشنبه به طور شگفت انگیزی در زمینی بدون نقش تماس در تمرین ظاهر شد. این چهارمین مرحله از پروتکل NFL است. او می تواند فردا تمرین کند و سپس به متخصص مراجعه کند و اجازه بازی در روز یکشنبه را بگیرد.

این به شرطی است که هیچ گونه خرابی وجود نداشته باشد.

جونز ، که بهترین فصل را دارد ، نمی تواند در جریان پروتکل با رسانه ها صحبت کند.

بارکلی ، که به نظر می رسد پس از چهار بازی در آستانه بازگشت به نفس قدیمی خود در بازی دالاس است ، چهار روز پس از مصدومیت همچنان تحریک شده بود. او حتی به طور غیرمنتظره ای خود را سرزنش کرد.

ستاره سابق پن ایالت ، جوردان لوئیس را مسئول این مصدومیت نمی داند ، هرچند که او پس از یک پاس ناقص مچ پای خود را به گوشه کابوی چرخاند.

بارکلی روز پنجشنبه گفت: “بنابراین ، عصبانی شدن از خودم تنها چیزی است که می توانم در آنجا پیدا کنم – عصبانی از خودم ، از جهان عصبانی هستم ، از همه عصبانی هستم.” “شما فقط مجروح شده اید. میدونی که میری بیرون شما نمی دانید چه مدت است ، بنابراین ناامید شده اید. منظور من از آن همین بود. ”

بارکلی در حالی که در یک ضربه آزاد توپ را از روی زمین بلند می کرد در حال چرت زدن بود ، اما توپ به تیر برخورد کرد و در آغوش دروازه بان برگشت داد. او اذعان کرد که تمایلی به حذف ندارد ، و خاطر نشان کرد که سال گذشته ACL خود را شکست ، زیرا فصل نبود.

بارکلی نمی دانست از اشعه ایکس و MRI چه انتظاری دارد. او فقط سعی کرد مثبت اندیش باشد. هیچ مکثی وجود نداشت. او قصد دارد به حرف پزشکان و مربیان گوش دهد ، به یک توانبخشی دیگر حمله کند و برای بازی دوباره آماده شود. برنامه ندارد.

بارکلی می گوید: “اگر فکر نمی کردم می توانم مشارکت کنم یا فکر نمی کنم بتوانم از خودم محافظت کنم ، هرگز به زمین فوتبال نمی روم.” این که آیا این آسیب قبل از مصدومیت بزرگ بوده است یا مصدومیت بعد از مصدومیت بزرگ ، این ذهنیت من خواهد بود. “

با بیرون آمدن بارکلی ، دونتون بوکر و تازه کار گری برایتول نقش مدافع را بر عهده خواهند گرفت. بوکر پاس TD گرفت و در مقابل دالاس برای امتیاز دیگر شیرجه زد.

بوکر که به عنوان بازیکن آزاد در خارج از فصل با غول ها قرارداد بست ، گفت: “من فقط می خواهم آنجا باشم و به پیروزی این تیم کمک کنم.” وی گفت: ما از ابتدا باختیم ، 0-3 رفتیم ، مقابل نیواورلئان پیروز شدیم ، هفته گذشته شکست خوردیم ، بنابراین بالا و پایین است.

“در واقع ، در حال حاضر ، همه ما می خواهیم به عنوان یک کل پیروز شویم.”

___

پوشش بیشتر AP NFL: https://apnews.com/hub/NFL و https://twitter.com/AP_NFL

حق چاپ © 2021 آسوشیتدپرس. همه حقوق محفوظ است. این مطالب نمی تواند منتشر ، پخش ، نوشته یا توزیع مجدد شود.دیدگاهتان را بنویسید