بارسلونا مرحله حساس 3 بازی خانگی را برای کومان آغاز می کندبارسلونا ، اسپانیا (AP) – رونالد کومان به تعویق افتاد. حالا او باید مقاومت کند. سفر به والنسیا …

بارسلونا ، اسپانیا (AP) – رونالد کومان به تعویق افتاد. حالا او باید مقاومت کند.

دیدار روز یکشنبه والنسیا یک بازی خانگی سه بازی را آغاز می کند که سرمربی بارسلونا می گوید باید تغییری در تیم محاصره شده خود ایجاد کند.

بارسلونا پس از رویارویی با والنسیا ، در یک هفته میزبان دیناموکیف و رئال مادرید است.

مسابقه بازی نیوکمپ بعد از یک استراحت بین المللی برگزار می شود که به کومان این فرصت را داد تا پس از یک دوره پر فراز و نشیب برای تیمی که بدون لیونل مسی برای پیروزی تلاش می کند ، دوباره گروه بندی کند.

دو هفته پیش ، شغل کومان پس از آنکه بارسلونا هر دو بازی خود را در لیگ قهرمانان اروپا با نتیجه یکسان 3-0 شکست داد ، به طور جدی تهدید شد. بارسلونا برای بازی در اتلتیکو مادرید راهی پایتخت اسپانیا شد ، در حالی که گزارشات گسترده ای مبنی بر اینکه مدیران باشگاه به دنبال جایگزینی مربی او هستند.

با این حال ، جوآن لاپورتا ، رئیس باشگاه ، به جای اخراج او ، روزهای سکوت خود را با تأیید مجدد کومان به عنوان مربی پایان داد و از هواداران خواست که صبور باشند در حالی که باشگاه سعی می کند وضعیت مالی سخت خود را ترمیم کند ، که حفظ ستاره های اصلی خود را دشوار کرد. حمایت عمومی کومان تنها چند ساعت قبل از باخت دردناک دیگر بود: شکست 2-0 مقابل اتلتیکو ، که باعث شد بارسلونا در این فصل در هفت بازی لیگ اسپانیا تنها سه برد کسب کند.

کومان مدت هاست درخواست می کند تا بتواند بازیکنان مصدوم را بازیابی کند تا به حمله ای که بدون مسی و آنتوان گریزمان در گلزنی مشکل دارد کمک کند. مهاجمان عثمان دمبله ، مارتین برایت وایت و سرخیو آگوئرو همگی مصدوم هستند. آنسو فاتی و فیلیپ کوتینیو به تازگی از اخراج های طولانی مدت بازگشته اند.

به نظر می رسد آگوئرو پس از جدایی از منچسترسیتی در این فصل به عنوان بازیکن آزاد ، اولین بازی خود را برای بارسلونا انجام دهد. او با مشكل ران راست کنار گذاشته شد تا اینكه در بازی دوستانه روز چهارشنبه مقابل بارسلونا بازی كرد.

اما کومان همچنین اذعان داشت که هر مربی بارسلونا باید نتایج خود را نشان دهد و به سه گانه این هفته به عنوان کلید اشاره کرد.

بازی آخر هفته آینده مقابل مادرید مطمئناً برای کومان بسیار حساس خواهد بود ، زیرا تیمش فصل گذشته هر دو “کلاسیک” را از دست داد. پیش از آن ، تیمش روز چهارشنبه با یک بازی اجباری مقابل دینامو روبرو خواهد شد. بارسلونا آخرین گروه خود در لیگ قهرمانان است و برای اولین بار در دو دهه اخیر خطر صعود به دور حذفی را دارد.

والنسیا همچنین باید آزمون سختی را ارائه دهد. تیمی که از زمان رفتن مربی مارسلوینو گارسیا در سال 2019 برای یافتن هویت خود تلاش کرده بود ، تنها دو بار در هشت مسابقه زیر نظر خوزه بوردالس شکست خورد. Bordalás در ختافه به عنوان یک متفکر دفاعی شهرت یافت ، جایی که با وجود استعدادهای فردی محدود ، تیم رقابتی را تشکیل داد.

بارسلونا در رده نهم وارد مسابقه می شود ، هر چند با یک بازی در دست ، درست پشت سر والنسیا در رده هشتم.

لاپورتا همچنین یکشنبه با موانع بزرگی روبرو می شود ، زمانی که شورای وی بودجه و برنامه خود را برای تأمین بودجه برای بازسازی نیوکمپ به رای نمایندگان اعضای باشگاه ارائه می کند.

مسابقات تاخیری

دیدارهای رئال مادرید و آتلتیکو مادرید هر دو به تعویق افتاده بود تا بازیکنان بین المللی با کشورهای آمریکای جنوبی زمان بیشتری برای استراحت داشته باشند.

بازی مادرید مقابل اتلتیک بیلبائو و بازی اتلتیکو مقابل گرانادا در تاریخ هایی مشخص می شود.

دیدارهای به تعویق افتاده به رئال سوسیداد این شانس را می دهد که در تساوی با تساوی پیش بیفتد یا مقابل مایورکا پیروز شود. تیم سن سباستین از نظر امتیاز با مادرید پیشرو و اتلتیکو مقام دوم در رتبه سوم قرار دارد.

مهاجم میکل عیارزبال با 6 گل هدایت سوسیداد را بر عهده دارد و پس از کریم بنزما از مادرید با 9 گل در رده دوم لیگ قرار دارد.

___

فوتبال AP بیشتر: https://apnews.com/hub/soccer و https://twitter.com/AP_Sports

حق چاپ © 2021 آسوشیتدپرس. همه حقوق محفوظ است. این مطالب نمی تواند منتشر ، پخش ، نوشته یا توزیع مجدد شود.دیدگاهتان را بنویسید