ایوان فورنیر از نیکس قدردانی جدیدی از تام تیبودو دارد


ایوان فورنیر قبل از امضای قرارداد با نیکس از طریق نمایندگی رایگان ، در 9 فصل اول خود در NBA با تیم هایی که تام تیبودو سرمربی آن بود ، روبرو شد.

گارد 73 میلیون دلاری اکنون چه فکری می کند که او چند هفته را در اولین اردوی آماده سازی مشترک با مربی NBA سیستم دفاعی سال صرف کرد؟

فورنیر پس از تمرین روز پنجشنبه در تاریتاون به شوخی گفت: “چه فرقی می کند که من در حال دویدن هستم.” “اما در مقابل تیبز ، همانطور که بارها گفته ام ، او همیشه در یک تیم بسیار منظم بازی کرده است ، زیرا این تیم برنده نخواهد شد زیرا من اشتباه نمی کنم. شما باید آنها را شکست دهید.

شبهایی که آنها ضربه نمی زنند ، باز هم می توانند برنده شوند ، زیرا آنها همیشه با دفاع و نظم و انضباط خود بازی می کنند و امیدواریم امسال بتوانیم دوباره آن تیم باشیم. “

جایگزینی مرحوم رجی بولاک و الفرید پایتون با فورنیر و کمبا واکر باید به او نیکس تهاجمی بدهد ، اما فورنیر فکر نمی کند تیم جدیدش هویت دفاعی ساخته شده در فصل گذشته تحت هدایت تیبودو را از دست بدهد.

“من فکر می کنم مدافع خوبی هستم ، مطمئناً. شما می توانید در این باره با مربی کلیف صحبت کنید. ” “هیچ شکی در ذهن من وجود ندارد. من فکر می کنم که از نقطه نظر دفاعی ، اولین چیز این است که کار را بشناسید و رقابت کنید.

تام تیبودو تابستان امسال برای نیکس فشار زیادی آورد تا تصویری را که ایوان فورنیر به 9 سال خود در NBA آورده بود ، اضافه کند.
چارلز ونزلبرگ / نیویورک پست

“من خودم را فردی می دانم که خیلی سخت شرکت می کند ، بنابراین من اصلا به دفاع اهمیت نمی دهم. حتی به عنوان یک واحد ، ما از نظر دفاعی خوب عمل خواهیم کرد. بدون شک در مورد آن. “

فورنیر در پاسخ به این پرسش که چگونه تیبودو پیام های دفاعی خود را به تیم منتقل می کند ، افزود: “من فکر می کنم او در اخلاق کاری که در عمل به کار می برد استثنایی است. … همه ما خسته ایم. همه ما سخت کار می کنیم ، اما او این کار را به نوعی سرگرم کننده انجام می دهد. او می داند چه موقع باید بچرخد ، شوخی کند ، لبخند بزند و نگرش خوب و مثبتی به همراه داشته باشد. و او می داند چه زمانی باید سخت گیر باشد ، مطمئن شود که سخت تر پیش می رویم ، مطمئن شویم که می دانیم او از ما چه می خواهد ، و حتی از ما می خواهد که در هر تمرین هر آنچه داریم ارائه دهیم. ”


تیبودو افشا نکرد که در بازی تدارکاتی شنبه در واشنگتن چه جانبازانی استراحت خواهند کرد ، اما اذعان داشت که بازی نکردن در مرکز نرلنس نوئل در بازی افتتاحیه سه شنبه مقابل ایندیانا به او این امکان را می دهد تا نگاهی عمیق به تازه کار جریکو سیمز داشته باشد که با 8 امتیاز به پایان رسید. و 6 ریباند در 24 دقیقه.

تیبودو گفت: “فوق العاده بود.” “او تمام تابستان اینجا بود ، بنابراین تابستانی بسیار پربار داشت. و وقتی بازی ادامه پیدا کرد ، به نحوی که نرلنز بیرون آمد ، فرصتی بود تا خوب به او نگاه کنیم و اجازه دهیم پایش خیس شود. چند چیز وجود داشت که او به وضوح نیاز به یادگیری و بهبود آنها داشت. اما او یک کودک فوق العاده است ، یک کارگر بزرگ است و چیزهای زیادی به تمرینات ما اضافه کرده است. بنابراین دیدن او در آنجا خوب بود. ”

دیدگاهتان را بنویسید