این انقلاب در دست امام زمان (عج) است.


وزیر بهداشت به نمایندگی از رئیس جمهور یاد و خاطره شهید سلمان امیر حمادی مدافع امنیت را که در حوادث اخیر به شهادت رسید گرامی داشت.

به گزارش ایسنا. بهرام عین الله در گفت و گو با خانواده این شهید والامقام گفت: شهید امیر احمدی یکی از فعال ترین و مهربان ترین کادر درمانی بیمارستان لبنان بود و خدمات ارزنده ای در حوزه سلامت ارائه کرد.

وی با بیان اینکه شهید امیر احمدی از اعضای فعال «بسیج» بیمارستان باونژاد بود، تصریح کرد: شهید امیر احمدی به آرزوی دیرینه شهادت رسید و از روح بزرگ شهید می خواهیم همه ما را شفاعت کند.

وزیر بهداشت دلیل تلاش دشمن برای ایجاد درگیری و آشوب در کشور را دستاوردها و پیشرفت های مهم جوانان و نخبگان مردم ایران دانست و تاکید کرد: دشمن با توجه به دستاوردهای فراوان و فراوانی که داشته است. ساخته شده. در طول این ۴۳ سال و به ویژه در یک سال اخیر به شرح زیر است: ساختاری ایجاد شده که بی وقفه سعی در جلوگیری از این تحولات دارد.

عین الله به موفقیت های ایران در مهار ویروس کرونا اشاره کرد و خاطرنشان کرد: سال گذشته که در اوج شیوع ویروس کرونا بودیم، بسیاری از مراکز درمانی ما به ویژه بیمارستان باوی نژاد خدمات خود را به مردم ارائه می کردند. ، و شهید سلمان امیر. احمدی به همراه سایر همکارانش شبانه روز امداد رسانی می کردند و مریض بودند.

و بر اساس اعلام روابط عمومی وزارت بهداشت، با اشاره به نقش بسیج در کنترل و پیشگیری از کووید-۱۹، گفت: در اوج شیوع اپیدمی کرونا، بسیج در کنار کادر پزشکی و درمانی بود. خدمت بزرگواران. مردم ایران شب و روز.

وزیر بهداشت با اشاره به جایگاه شهدا در فرهنگ اسلامی و ایرانی گفت: قدردان شهدا هستیم و موفقیت های امروز مرهون جانفشانی های شهداست. امروز با وجود اینکه همه دشمنان علیه انقلاب اسلامی متحد هستند، درخت تنومند انقلاب اسلامی آسیبی ندیده است و این انقلاب به دست امام زمان (عج) سپرده شده است که امیدواریم بتواند ادامه هید. جاده شهدا.