ایمن سازی گودال پرخطر برج میلاد با ورود به سازمان بازرسی


به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی سازمان بازرسی کل کشور، در اجرای دستور ذبیح الله خدیان رئیس سازمان بازرسی کل کشور مبنی بر رسیدگی فوری به شرایط اماکن ناایمن و حفاری های پرخطر در منطقه. . پایتخت، محمودرضا محروفرز، رئیس بازرسی کل کشور و شهرداری ها در سازمان بازرسی کل کشور، صبح امروز (۹ تیرماه) از کاوش های «برج میلاد»، «ایرانزمین» و «دریا» در کشور بازدید کرد. منطقه دوم تهران و از نزدیک در جریان وضعیت فعلی این حفاری ها قرار گرفت.

ایمن سازی چاه برج میلاد با ورود هیات بازرسی آغاز شد

بازرس کل امور وزارت کشور و شهرداری های سازمان بازرسی کل کشور از قسمت های مختلف برج میلاد بازدید کرد.

بر اساس این گزارش، گودال برج میلاد با مساحت ۴۳ هزار متر مربع و عمق ۳۰ متر مربع، بر اساس آخرین مکاتبات سازمان بازرسی کل کشور، یکی از خطرناک ترین و خطرناک ترین گودال های تهران است. در بهمن ماه سال ۱۴۰۰ پروژه ایمن سازی چاه میلاد راه اندازی شد و با توجه به بازدید صبح امروز بازرس کل وزارت کشور و شهرداری ها از سازمان بازرسی کل کشور مشخص شد که این پروژه در دست اجراست. حدود ۱۵ درصد بوده و تا یک سال دوام خواهد داشت.

تایید ایمن سازی سریع گودال های ایرانسمن و دریا

بازدید بازرس کل وزارت کشور و امور شهرداری های سازمان بازرسی کل کشور از گودال «ایرانزمین» و «دریا» که نارضایتی عمومی شهروندان منطقه دو تهران را برانگیخت، ادامه داد.

مهرآوران در این بازدیدها که با حضور صاحب دکل حفاری انجام شد بر ایمن سازی هر چه سریعتر این گودال ها تاکید کردند.

مکان های ناامن و گودال های خطرناک تهران را شناسایی کنید

بازرس کل وزارت کشور و امور شهرداری های سازمان بازرسی کل کشور در حاشیه این بازدید با اشاره به دستور رئیس سازمان بازرسی کل کشور مبنی بر شناسایی اماکن ناایمن و مرتفع. – با حفاری خطر اعلام می کنم این موضوع در دستور کار بازرسی امور وزارت کشور و شهرداری ها قرار گرفت و پس از شناسایی این موارد مکاتبات لازم با شهرداری تهران و سایر نهادهای ذیربط صورت گرفت.

وی بر ایمن سازی اماکن ناایمن و گودال های خطرناک تهران تاکید کرد و هشدارهای لازم را داد.

مهرآوران با اشاره به مخاطرات فیزیکی و مالی این حفاری ها برای شهروندان هشدار داد: در صورت عدم رسیدگی به موقع با عاملان و عاملان آن برخورد قاطع خواهد شد.

لازم به ذکر است در این بازدیدها شهردار منطقه ۲، مدیرعامل سازمان توسعه منطقه، معاون سازمان مدیریت بحران شهرداری تهران و مسئولان شرکت ها و سازمان های وابسته به شهرداری تهران نیز حضور داشتند.

انتهای پیام/
این مقاله را به صفحه اول پیشنهاد دهید