ایلیا مور از زمانی که شبیه سارق جت ها بود رفته است


اگر تابستان امسال Jets را در کمپ تمرینی تماشا می کردید ، تصور متفاوتی از آنچه با شروع فصل عادی در انتظار شما بود به دست می آورید: ایلیا مور قرار بود به یکی از درخشان ترین ستاره های جوان NFL تبدیل شود و مجبور شد سریع باش.

اگر مور – دریافت کننده 21 ساله جتز از Ole Miss با انتخابات سراسری سی و چهارم در آوریل – بهترین بازیکن زمین برای جت ها نبود ، او دومین بازیکن برتر پس از پایان کار دفاعی کارل لاوسون بود. تابستان را به ویرانی کشاند تا اینکه در حین تمرین مشترک در گرین بی ، تاندون آشیل خود را پاره کرد.

مور ، 5 متر و 10 کیلوگرم ، شبیه گل میخ بود ، مانند یکی از سرقت های پیش نویس.

به نظر می رسید که هر پاس به سمت مور پرتاب می شود. شما به ندرت می بینید که توپی در نزدیکی آن به زمین پرتاب شود.

سپس در انتقال از اردوگاه به فصل واقعی ، اتفاق مضحکی برای مور افتاد: او ناپدید شد.

مور هشت پاس برای 63 یارد در چهار بازی گرفت و پیروزی جتز را با ضربه مغزی در باخت 26 بر 0 دنور در هفته 3 از دست داد.

چی شد؟

NFL اتفاق افتاد.

مور مانند مدافع جتز ، زک ویلسون ، با درد روزافزون مبتدی بودن در تلاش است تا با استعدادهای NFL در اطراف خود همگام شود.

مور در اولین بازی خود در NFL پاس 3 بادی را از دست داد ، که افتتاحیه ابتدایی فصل برای پلنگ ها بود. روز یکشنبه ، در لندن ، او دو بار در برابر شاهین هدف قرار گرفت و پاس دریافت نکرد.

“این همان چیزی است [as with Wilson] روبرت صالح ، مربی جتز ، روز دوشنبه گفت: “یک انتقال برای ایلیا وجود دارد.” [in games]، عقب بمان [and] شما در بخش محدود هستید ”

ایلیا مور
ایلیا مور
USA TODAY Sport

اینطور نیست که ویلسون سعی نکند توپ را به مور برساند. مور 20 بار مورد هدف قرار گرفته است. در این فصل فقط کوری دیویس (36) و براکستون بریوس (23) پاس های بیشتری دریافت کرده اند.

تراشه ها می خواهند توپ را به هر شکلی که می توانند به مور بیاورند و به دلیل تغییر و توانایی بازی او به آن نیاز دارند.

شاید بخشی از مبارزه مور مربوط به این واقعیت باشد که او بیشتر در خارج از منزل مورد استفاده قرار گرفته است تا جایی که در کالج برتری داشته است. مشکل این است که جمیسون کراودر یکی از بهترین گیرنده های اسلات در لیگ است و آنجاست که بریوس بیشترین نماینده را دریافت می کند.

بنابراین شاید مور کمی از عنصر خارج شده و در خارج بازی می کند.

صالح گفت این س ofال که آیا مور در بازی در داخل بهتر عمل می کند یا خیر ، بحث خوبی است ، اما بعد از آن جمیسون کراودر را که یک پیشکسوت باتجربه اسلات است به دست آوردید. [and] شما بریوس را دارید ، که یک جانباز باتجربه در اسلات بود … با ای مور ، شما سعی می کنید بهترین بازیکنان خود را در زمین فوتبال به دست آورید. “

صحبت از “بهترین بازیکنان” زمین ، یک پویایی مرموز و کنجکاو در گیرنده Jets با Denzel Mims ، در فصل دوم آن ، پس از نگارش در دور دوم 2020 انجام شد.

بسیاری از دستها در مورد میزان کمی استفاده از Jets Mims ، که در هفته های 2 و 3 غیرفعال بود و در این فصل تنها چهار بار مورد هدف قرار گرفت ، خراب شد. با این حال ، او سه پاس برای 73 یارد برای میانگین مبهم 24.3 یارد هنگام بازی گرفت ، و این س questionsال را ایجاد کرد که چرا او بیشتر هدف قرار نمی گیرد.

جت ها به مکی بکتون که مجروح شده و به لندن نرفت ، حمله کردند ، در نیمه اول بازی روز یکشنبه در توییتر چیزی را که بسیاری از طرفداران جتز هنگام ارسال او به آن فکر می کردند ، ارسال کرد: “آزاد کردن سینه ها !!!!”

میم سه ضربه در 33 یاردی مقابل شاهین داشت و صالح روز دوشنبه گفت: “دنزل کار خوبی انجام داد” و افزود: “او چند قدم برداشت تا فرصت های بیشتری را برای حرکت رو به جلو بدست آورد.”

وقتی صالح روز دوشنبه از او پرسید که آیا احساس می کند نیاز به “اصلاح” وضعیت میم دارد ، او گفت: “من نمی دانم که چیزی برای اصلاح وجود دارد به این معنا که رابطه خوب است. ما عاشق Mims هستیم. او کودکی است با شخصیتی خارق العاده و با دم خود کار می کرد. ”

در اینجا چیزی وجود ندارد ، هم در مورد مور ، که نتوانسته عملکرد درخشان تابستانی خود را تأیید کند ، و هم با میمس ، که نتوانسته مربیان را متقاعد کند که به اهداف بیشتری نیاز دارد.

به خاطر همه دست اندرکاران – به ویژه ویلسون – ما امیدواریم که صالح و کارکنانش چگونگی حل این مشکلات را در هفته آخر قبل از ادامه بازی Jets ، در 24 اکتبر در نیوانگلند ، جایی که زندگی هرگز به پایان نمی رسد ، بیابند. مبارز ، تیم جوان.

دیدگاهتان را بنویسید