ایجاد یک آمریکا فعال با هم


گروهی در حال انجام تای چی در پارک هستند

فعالیت بدنی منظم یکی از مهمترین کارهایی است که افراد می توانند برای حفظ سلامت خود انجام دهند. فعال بودن می تواند بلافاصله به افراد کمک کند تا بعد از هر جلسه فعالیت احساس بهتری داشته باشند و فعالیت بدنی منظم می تواند خطر بسیاری از بیماری های مزمن و مرگ زودرس را کاهش دهد.

اگرچه فواید فعالیت بدنی به خوبی شناخته شده است ، اما بسیاری از افراد به میزان توصیه شده فعالیت بدنی انجام نمی دهند. جمعیتهای کم درآمد نسبت به افراد با درآمد بالاتر ، سیاهپوستان یا اسپانیایی تبار نسبت به سفیدپوستان غیر اسپانیایی و ساکنان روستایی نسبت به مناطق شهری میزان فعالیت بدنی کمتری دارند. ما می دانیم که نابرابری های سیستماتیک در فرصت های فعالیت بدنی وجود دارد که به این نابرابری ها کمک می کندبه

در پاسخ به سطح پایین فعالیت بدنی در ایالات متحده و مزایای زیاد فعالیت بدنی ، در ژانویه 2020 ، مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها راه اندازی شد. افراد فعال ، ملت سالم، یک تلاش سراسری برای کمک به 27 میلیون آمریکایی تا سال 2027 فعال تر شدن جسمانی. این ابتکار از دسترسی عادلانه و فراگیر به فرصت های فعالیت بدنی برای همه افراد بدون در نظر گرفتن سن ، نژاد ، تحصیلات ، وضعیت اقتصادی اجتماعی ، وضعیت معلولیت ، گرایش جنسی یا موقعیت جغرافیایی حمایت می کند. به

چگونه سطح فعالیت بدنی خود را در ایالات متحده افزایش دهیم؟

علامت ستون با هفت پیکان که به طور متناوب چپ و راست را نشان می دهندافراد فعال ، ملت سالم یک رویکرد جامع و مبتنی بر شواهد برای بهبود فعالیت بدنی با ارتقاء آن در سطح محلی ، قبیله ای ، ایالتی و ملی ارائه می دهد. استراتژی هایی که کار می کنند با همکاری سایر آژانس های فدرال و سازمان های ملی (شکل را ببینید). استراتژی همه افراد فعال ، ملت سالم می تواند طوری طراحی شود که از دسترسی عادلانه و فراگیر به فرصت های فعالیت بدنی پشتیبانی کند. جوامع می توانند استراتژی هایی را برای افزایش فعالیت بدنی متناسب با زمینه محلی خود ، از جمله نیازها و ترجیحات اعضای جامعه و دارایی های جامعه انتخاب کنند.

چگونه درگیر شوم؟

همه افراد در افزایش فعالیت بدنی نقش دارند – افراد ، سازمانها و قهرمانان جامعه. با پیوستن به افراد فعال ، یک ملت سالم ، شما و / یا سازمان شما بخشی از یک ابتکار سراسری می شوید و می توانید به افزایش فعالیت بدنی در ایالات متحده ، کاهش هزینه های مراقبت های بهداشتی ، ساختن محله های قابل پیاده روی و حمایت از اقتصادهای محلی ، پرداختن به برابری سلامت و بهبود سلامت مردم ، خانواده ها و جوامع شما.

عضویت آسان است! از افراد فعال ، ملت سالم دیدن کنید به صفحه وب بپیوندید و روی دسته مناسب کلیک کنید: افراد تأثیرگذار ، سازمانها یا قهرمانان جامعه. آدرس ایمیل خود را وارد کنید تا طرفدار شوید. مزایای زیادی دارد ، از جمله:

  • دسترسی به منابع و اطلاعات از طریق خبرنامه ماهانه افراد فعال ، ملت سالم.
  • دریافت نشان برای وب سایت ها ، رسانه های اجتماعی و سایر منابع برای کمک به شما در گسترش این خبر و حمایت از ابتکار.
  • اتصال به شبکه ای از افراد ، سازمان ها و قهرمانان که از افراد فعال ، ملت سالم در سطح ملی ، قبیله ای ، ایالتی و محلی حمایت می کنند.

چه می توانم بکنم؟

حامیان گامی برای حمایت از افراد فعال ، ملت سالم برداشته اند و شما نیز می توانید! در اینجا چند نمونه از کارهایی که سایر حامیان انجام داده اند و راه هایی که می توانید در آن مشارکت داشته باشید آورده شده است:

  • افراد تأثیرگذار ، سازمان ها و قهرمانان در رسانه های اجتماعی با استفاده از #ActivePepole پست کردند. درباره راه هایی که می توانید بیشتر بدانید خبر را پخش کنیدبه
  • این انجمن دولت های Maricopa با اعلام تعهد به حمل و نقل فعال و افزایش فعالیت بدنی در جامعه خود ، اولین اعلامیه افراد فعال ، ملت سالم را تصویب کرد. می توانید فایل را بارگیری کنید قالب اعلامیه و با یک مقام منتخب همکاری کنید تا یکی را در جامعه خود ارتقا دهید!
  • بخش تغذیه ، فعالیت بدنی و چاقی CDC در حال حاضر 61 دریافت کننده از ایالت ها و جوامع در سراسر کشور برای ایجاد مسیرهای مناسب فعالیت به مقاصد روزمره، بر اساس یک استراتژی مبتنی بر شواهد برای افزایش فعالیت بدنی توصیه شده توسط گروه کاری خدمات پیشگیری جامعه ایالات متحده. پروژه ها بر اساس جامعه متفاوت است و ممکن است شامل مسیرهای متصل مانند پیاده روها ، مسیرها ، مسیرهای دوچرخه سواری و حمل و نقل عمومی به مقاصدی مانند خانه ، مراقبت های اولیه و آموزش ، مدارس ، محل های ساخت و ساز ، پارک ها یا مراکز تفریحی باشد. ببینید آیا وجود دارد جامعه تأمین شده جایی که شما زندگی می کنید و درگیر می شوید!
  • شبکه تحقیق و ارزیابی سیاست فعالیت فیزیکی (PAPREN) یک شبکه با بودجه CDC است که شرکای مختلف را گرد هم می آورد تا محیط هایی را به حداکثر برساند که فعالیت بدنی را به حداکثر برسانند. PAPREN شریک تحقیقاتی کلیدی ابتکار CDC’s People Active، Healthy Nation است که همکاری بین بخشی را تسهیل می کند و شواهد و ابزارهایی را ارائه می دهد که ایالت ها و جوامع می توانند از آنها برای اجرای رویکردهای سیاست برای ارتقاء فعالیت بدنی استفاده کنند. درباره PAPREN بیشتر بدانید در یک نگاه یا بازدید کنید وب سایت PAPREN به این شبکه از محققان ، برنامه ریزان ، مهندسان ، سیاست گذاران ، مدیران فضای سبز ، متخصصان بهداشت ، متخصصان فعالیت بدنی و تناسب اندام و دیگران بپیوندید.

چگونه می توان از شاخص تناسب اندام آمریکا در ارتباط با افراد فعال ، ملت سالم استفاده کرد؟

ابزارهایی مانند American Fitness Index داده هایی را ارائه می دهد که تصمیم گیرندگان و شرکا می توانند هنگام ایجاد برنامه برای بهبود فعالیت بدنی در جوامع خود از آنها استفاده کنندبه انجمن ها می توانند داده ها را مرور و به اشتراک بگذارند و فرایند مشارکت عادلانه جامعه را طی کنید تا تعیین کنید که تلاش خود را در کجا متمرکز کنید. هنگامی که آنها درک کردند و مشخص کردند که در کجا می خواهند کار کنند ، جوامع می توانند از افراد فعال ، ملت سالم استفاده کنند استراتژی هایی که کار می کنند توجه خود را به اقداماتی که می خواهند برای افزایش شیوه زندگی فعال انجام دهند محدود کنند.

مرجع

  • فولتون JE ، Buchner DM ، Carlson SA و همکاران مردم فعال CDC ، ملتی سالمSM: ایجاد یک آمریکا فعال با هم. مجله فعالیت بدنی و سلامت. 2018؛ 15 (7): 469-473. doi: 10.1123 / jpah.2018-0249
  • Schmid TL ، Fulton JE ، McMahon JM ، Devlin HM ، Rose KM ، Petersen R. ارائه استراتژی های فعالیت بدنی موثر: افراد فعال ، ملت سالمSMبه مجله فعالیت بدنی و سلامت. 2021 ؛ 18 (4): 352-356. doi: 10.1123 / jpah.2020-0656

سلب مسئولیت: یافته ها و نتیجه گیری های این گزارش متعلق به نویسندگان است و لزوماً نشان دهنده موضع رسمی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری نیست.

نویسندگان:

کن رز، MPA ، مدیر شاخه ، فعالیت بدنی و سلامت ، تغذیه ، فعالیت بدنی و بخش چاقی، مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری

امیلی اوسری ، دکترای تخصصی ، اپیدمیولوژیست، شاخه فعالیت بدنی و سلامت، تقسیم تغذیه ، فعالیت بدنی و چاقی، مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری؛ LCDR ، خدمات بهداشت عمومی ایالات متحده

کیتلین گراف ، MSW ، MPH ، هماهنگ کننده برنامه ، مشاوره McKing/شاخه فعالیت بدنی و سلامت، تقسیم تغذیه ، فعالیت بدنی و چاقی، مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری

فیس بوک: CDCEatWellBeActive

توییتر: CDC_DNPAO

#افراد فعالدیدگاهتان را بنویسید