اکثر زنان بازداشت شده از جزیره رایکرز منتقل خواهند شد


بیش از 200 نفر که در حال حاضر در واحد زنان مشهور در جزیره رایکرز نگهداری می شوند ، به آخرین زندان های دولتی در شهرستان وستچستر منتقل می شوند. این آخرین تلاش برای کاهش جمعیت زندان در بحران است.

فرماندار کتی هوچول و شهردار بیل دی بلاسیو روز چهارشنبه از توافق مشترک ایالت و شهر برای انتقال “تقریباً همه زنان و افراد ترنس شناسایی شده” از جزیره از هفته آینده خبر دادند.

در مجموع 230 زندانی که در مرکز رز M. سینگر در جزیره ریکرز بازداشت شده اند ، به مرکز اصلاحات بدفورد هیلز و مرکز اصلاحی تاکونیک ، تقریباً 40 مایلی شمال نیویورک منتقل می شوند.

به گفته هوچول ، این حرکت موقتی خواهد بود و “به کاهش نگرانی کارکنان ، محدود کردن ظرفیت و افزایش امنیت چند صد بازداشتی کمک خواهد کرد.” هنوز مشخص نیست که آیا مرکز خواننده رز M. باز می شود یا خیر.

کسانی که در زندان زنان زندانی هستند مدت هاست از شرایط کثیف ، کمبود منابع پزشکی و سوء استفاده همه جا از سوی نگهبانان خبر داده اند. در سال 2017 ، شهر یک پرونده 1.2 میلیون دلاری از دو زن که گفته می شود مکرراً مورد تجاوز قرار گرفته و مورد آزار و اذیت افسران زندان ، معروف به Rosie’s ، قرار گرفته است.

در بیانیه ای ، انجمن عدالت اجتماعی زنان ، که کمپین بستن زندان زنان را رهبری کرد ، از این تصمیم استقبال کرد ، در حالی که از شهر خواست تا آزادی زندانیان زن را تسریع کند که می توانند جایگزین حبس شوند.

شارون وایت هریگان ، مدیر اجرایی این گروه می گوید: “این محل آسیب های باورنکردنی برای مادران ، دختران و خواهران ما بوده است که بیشتر آنها قربانی سوء استفاده هستند.” “شفا امروز آغاز می شود.”

این زندان ، که در سال 1988 افتتاح شد ، دارای یک مهد کودک 25 تختخوابی است و اخیراً یک مرکز تخصصی برای زنان تراجنسیتی اضافه شده است. در سال 2019 ، لیلین پولانکو ، زن 27 ساله تراجنسیتی که با قید وثیقه 500 دلاری به دلیل تن فروشی و نگهداری مواد مخدر در سطح پایین بازداشت شده بود ، در یک واحد مسکونی انفرادی پیدا شد. این شهر مبلغ 5.9 میلیون دلار به خانواده پولانکو پرداخت.

به گفته هوچول ، هرکسی که در حال حاضر تحت درمان جایگزینی هورمون در رایکرز قرار می گیرد ، به درمان در تاسیسات وستچستر دسترسی خواهد داشت.

بر اساس بیانیه مطبوعاتی ، اداره اصلاح و تربیت روزانه دو بار به اعضای این واحد برای اعضای خانواده و عزیزان بازداشت شده ، محل استقرار اتوبوس در هر محله به جز استاتن آیلند را ارائه می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید