اووچکین 731 و 732 را به ثمر رساند ، پایتخت رنجرز را 5-1 شکست دادواشنگتن (AP) – در حالی که مشت ها هرگز به نتیجه نرسیدند ، پایتخت واشنگتن با برتری 5-1 مقابل رقیب جدید برنده فصل شد.

واشنگتن (AP) – در حالی که مشت ها هرگز عملی نشدند ، پایتخت واشنگتن در فصل ابتدایی با نتیجه 5-1 بر رقیب خاطره انگیز نیویورک رنجرز برای گلهای 731 و 732 الکس اوچکین و اولین هندریکس لاپیر پیروز شد.

اووککین دو بار گلزنی کرد و مارسل دیونه را در اختیار داشت و در رده پنجم فهرست گلهای NHL قرار داشت و او را چند قدم به رکورد شکست ناپذیر وین گرتزکی نزدیک کرد. گرتسکی نیز بخشی از هدف لاپیر بود و در مورد رابطه خود با اووچکین در تلویزیون ملی صحبت کرد ، در حالی که این بازیکن 19 ساله چپ را در تور قرار داد و وارد میزها شد.

بعد از اینکه والدین ، ​​پدربزرگ ، مادربزرگ ، برادر ، خواهر و دوست دخترش اولین بازی خود در NHL را به عنوان بخشی از جمعیت فروخته تماشا کردند ، همه لبخند می زدند و همیشه “بزرگ” را در نقش اصلی اولین گل خود خواهد داشت. اووچکین ، یک بازی در یک قرارداد پنج ساله جدید برای پیروی از این سطح ، برای عبور از گرتسکی به 163 گل نیاز دارد.

این تبلیغات بیشتر به عواقب حوادث فصل گذشته بین این تیم ها و تغییرات ایجاد شده توسط رنجرز در طول تابستان مربوط می شد تا بزرگتر و سخت تر شود. خطی با ظاهری جدید آغاز شد که در آن مهاجمان سخت کوش بارکلی گودرو و سمی بلیس ، مجری رایان ریوز و مدافعان بزرگ پاتریک نمت و جارد تینوردی ظاهر شدند ، اما نزدیکترین چیز به یک مبارزه پنالتی های سخت در اولین دوره بود. ..

اهداف واشنگتن این فاصله را پر کرد. بعد از اینکه تی جی اوشی در بازی اول دروازه را باز کرد ، جاستین شولتز در دومین بازی یک گل قدرتمند به ثمر رساند و لاپیر 24 ثانیه بعد در یک دبل به گل رسید.

اووچکین یک بازی قدرتمند دیگر را از موقعیت خود در دایره روبرو اضافه کرد و نتیجه را 4-0 کرد. کریس کریدر در اواسط دوره سوم در بازی قدرتی نیویورک گلزنی کرد ، اما این تنها گلی بود که ویتک وانچک در 24 شوت مقابل آن به ثمر رساند.

اووچکین یک گل کوتاه به ثمر رساند تا نتیجه محدود شود.

برگهای MAPLE 2 ، کانادایی 1

تورنتو (AP) – ویلیام نیلاندر در 1:06 دوره سوم بازی مساوی کرد و تورنتو در افتتاحیه هر دو تیم مونترال را شکست داد.

نیلندر پاس تیم مورگان ریلی را گرفت.

تورنتو در دیدار برگشت هفت بازی خود مقابل مونترال در دور اول پلی آف فصل گذشته ، در حضور 18493 هوادار نقاب دار و کاملاً واکسینه شده در اولین جمعیت فصل عادی اسکوتیابانک آرنا در 10 مارس 2020 پیروز شد.

جک کمپبل 31 سیو برای تورنتو به ثمر رساند و تنها اجازه گل اول یوناتان دروین را داد. پیر انگول در یک بازی قدرت در میانه ثانیه بازی را به تساوی کشاند.

آستون متیوز ، ستاره تورنتو ، با 41 گل در 52 بازی فصل گذشته ، قهرمان NHL ، از ناحیه مچ دست مصدوم شده است که به دلیل جراحی به طور کامل بهبود نیافته است.

___

برنامه های کاربردی NHL بیشتر: https://apnews.com/hub/NHL و https://twitter.com/AP_Sports

حق چاپ © 2021 آسوشیتدپرس. همه حقوق محفوظ است. این مطالب نمی تواند منتشر ، پخش ، نوشته یا توزیع مجدد شود.دیدگاهتان را بنویسید