اووچکین دو بار گلزنی کرد ، پایتخت در افتتاحیه رنجرز را 5-1 شکست داد


در حالی که مشت ها هرگز به ثمر نرسیدند ، واشنگتن پایتخت در ابتدای فصل با رقیب نیویورک رنجرز 5-1 پیروز شد ، چهارشنبه شب برای گل های 731 و 732 گل های الکس اوچکین و اول هندریکس لاپیر به یاد ماندنی بود.

رنجرز_پایتخت_هاکی_95901 واشنگتن پایتخت ، تی جی اوشی ، سمت چپ ، پس از گل اوشی به نیویورک رنجرز در اولین دوره بازی هاکی NHL در چهارشنبه ، 13 اکتبر 2021 ، در واشنگتن ، با جناح چپ الکس اوچکین جشن می گیرد.

عکس AP / الکس براندون

رنجرز_پایتخت_هاکی_58677 هندریکس لاپیر ، مرکز واشنگتن پایتخت ، گل خود را در دومین دوره بازی هاکی NHL مقابل نیویورک رنجرز ، چهارشنبه ، 13 اکتبر 2021 ، در واشنگتن جشن می گیرد.

عکس AP / الکس براندون

رنجرز_پایتخت_هاکی_34575 هندریکس لاپیر (29) مرکز واشنگتن پایتخت در حال آماده سازی برای شوتزنی است و یک گل به ثمر می رساند ، زیرا جارد تینوردی (5) از نیویورک رنجرز در دومین دوره بازی هاکی NHL در چهارشنبه 13 اکتبر 2021 در واشنگتن از خود دفاع می کند.

عکس AP / الکس براندون

رنجرز_پایتخت_هاکی_43409 الکس اوچکین (8) مدافع چپ واشنگتن پایتخت و رایان ریوز (75) از جناح راست نیویورک رنجرز (75) در دومین دوره بازی هاکی NHL در روز چهارشنبه 13 اکتبر 2021 در واشنگتن نمی توانند به بازی دست یابند.

عکس AP / الکس براندون

رنجرز_پایتخت_هاکی_91525 واشنگتن پایتخت ، تی جی راست Oshie (77) دست خود را به طرف بازیکن بین مدافعان نیویورک رنجرز رایان لیندگرن ، چپ و راست Kaapo Kakko (24) در اولین دوره یک بازی هاکی NHL در چهارشنبه ، 13 اکتبر 2021 ، دراز می کند. در واشنگتن

عکس AP / الکس براندون

واشنگتن (AP) – در حالی که مشت ها هرگز عملی نشدند ، پایتخت واشنگتن در فصل ابتدایی با نتیجه 5-1 بر رقیب خاطره انگیز نیویورک رنجرز برای گلهای 731 و 732 الکس اوچکین و اولین هندریکس لاپیر پیروز شد.

اووککین دو بار گلزنی کرد و مارسل دیونه را در اختیار داشت و در رده پنجم فهرست گلهای NHL قرار داشت و او را چند قدم به رکورد شکست ناپذیر وین گرتزکی نزدیک کرد. گرتسکی نیز بخشی از هدف لاپیر بود و در مورد رابطه خود با اووچکین در تلویزیون ملی صحبت کرد ، در حالی که این بازیکن 19 ساله چپ را در تور قرار داد و وارد میزها شد.

بعد از اینکه والدین ، ​​پدربزرگ ، مادربزرگ ، برادر ، خواهر و دوست دخترش اولین بازی خود در NHL را به عنوان بخشی از جمعیت فروخته تماشا کردند ، همه لبخند می زدند و همیشه “بزرگ” را در نقش اصلی اولین گل خود خواهد داشت. اووچکین ، یک بازی در یک قرارداد پنج ساله جدید برای پیروی از این سطح ، برای عبور از گرتسکی به 163 گل نیاز دارد.

این تبلیغات بیشتر به عواقب حوادث فصل گذشته بین این تیم ها و تغییرات ایجاد شده توسط رنجرز در طول تابستان مربوط می شد تا بزرگتر و سخت تر شود. خطی با ظاهری جدید آغاز شد که در آن مهاجمان سخت کوش بارکلی گودرو و سمی بلیس ، مجری رایان ریوز و مدافعان بزرگ پاتریک نمت و جارد تینوردی ظاهر شدند ، اما نزدیکترین چیز به یک مبارزه پنالتی های سخت در اولین دوره بود. ..

اهداف واشنگتن این فاصله را پر کرد. بعد از اینکه تی جی اوشی در بازی اول دروازه را باز کرد ، جاستین شولتز در دومین بازی یک گل قدرتمند به ثمر رساند و لاپیر 24 ثانیه بعد در یک دبل به گل رسید.

اووچکین یک بازی قدرتمند دیگر را از موقعیت خود در دایره روبرو اضافه کرد و نتیجه را 4-0 کرد. کریس کریدر در اواسط دوره سوم در بازی قدرتی نیویورک گلزنی کرد ، اما این تنها گلی بود که ویتک وانچک در 24 شوت مقابل آن به ثمر رساند.

و Ovechkin تمام نشده است. او یک گل کوتاه – تنها پنجمین گل دوران حرفه ای خود – زد تا بازی را در دستان خود قرار دهد.

الکساندر جورجیف پنج گل در 27 شوت از پایتخت زد و در نیمه اول پشت سر هم به همراه ایگور شسترکین ، بازیکن اصلی که انتظار می رود دروازه بازان رنجرز در تور دروازه قرار گیرد ، سرش را به ثمر برساند.

بازی NHL EYES GAME

کمیسر گری بتمن ، بیل دالی معاون کمیسر و جورج پاروس معاون ارشد ایمنی بازیکنان در اولین جلسه Rangers-Capital شرکت کردند ، زیرا یک بازی در فصل گذشته شامل 6 مبارزه در پنج دقیقه اول بود.

Trevor van Riemsdyk ، مدافع بليس و واشنگتن ، در كمتر از دو دقيقه وارد آن شد ، اما مقامات قبل از اينكه كسي بتواند دستكش هاي خود را رها كند ، با يكديگر و ساير جنگنده هاي بالقوه مداخله كردند.

واضح بود که پیام این بود که هاکی بازی کنید و شب را به یک رویداد بوکس تبدیل نکنید.

بتمن پیش از این گفت: “بازیکنان ، مربیان و مدیران ما حرفه ای هستند.” “من می دانم چه چیزی از آنها انتظار می رود و ما فکر می کنیم بهتر است که همه بر روی خط راست خط تمرکز کنند ، در مقابل سمت اشتباه خط.”

آن به شرح زیر است

رنجرز: پنجشنبه ستارگان دالاس را در افتتاحیه Madison Square Garden خود میزبانی کنید.

پایتخت ها: شنبه شب میزبان قهرمان دوگانه فرمانروای Tampa Bay Lightning باشید.

___

نویسنده AP Why Hockey نویسنده Stephen Whyno را در توییتر در https://twitter.com/SWhyno دنبال کنید

___

برنامه های کاربردی NHL بیشتر: https://apnews.com/hub/NHL و https://twitter.com/AP_Sports

حق چاپ © 2021 آسوشیتدپرس. همه حقوق محفوظ است. این مطالب نمی تواند منتشر ، پخش ، نوشته یا توزیع مجدد شود.دیدگاهتان را بنویسید