اونگر SUV زیبای جیپ و اولین محصول بدون چهار چرخ متحرک (+ عکس)


عصر ایران یکی از مهمترین محصولات نمایشگاه خودرو پاریس امسال، مشغول کردن جدید جیب که از حمایت کامل کارشناسان برخوردار است. عملکرد موفق جیب یکی از دلایل اصلی این محبوبیت در طراحی آنگر است که ابعاد کراس اوور جمع و جور را ارائه می دهد.

Onger 2023 علاوه بر زیبایی طراحی، یک فناوری مد روز در خانواده است جیب این موتور از یک موتور الکتریکی ۱۵۴ اسب بخاری با گشتاور ۲۶۰ نیوتن متر استفاده می کند.

اونگر SUV زیبای جیپ و اولین محصول بدون چهار چرخ متحرک (+ عکس)

نیروی مورد نیاز موتور الکتریکی جیپ اونجر توسط یک بسته باتری ۵۴ کیلووات ساعتی تامین می شود که به طور کامل در کیت موجود است. استیلانت پروسه تولید خود را طی کرده و محصولی کاملا داخلی محسوب می شود. باتری مذکور برد ۴۰۰ کیلومتری را برای خودرو فراهم می کند.

باتری لیتیوم یونی از فناوری شارژ سریع پشتیبانی می کند که با استفاده از یک شارژر ۱۰۰ کیلوواتی می تواند باتری را از ۲۰ تا ۸۰ درصد در عرض ۲۴ دقیقه شارژ کند. اگر عجله دارید، تنها با ۳ دقیقه شارژ می توانید تا ۳۰ کیلومتر مسافت را طی کنید جیپ اونجر برای ضمانت

جیپ اشاره می کند که فناوری باتری توسعه یافته توسط او استیلانت بیش از ۲ میلیون کیلومتر تضمین شده است. بسته باتری روی کف خودرو و زیر صندلی های جلو و عقب قرار می گیرد.

جیپ اونجر دستگاه جدید از نظر ابعادی معادل ۴۰۰۸ میلی متر طول توسعه یافته است. فاصله آن از زمین ۲۰۰ میلی متر است.

جیپ اونجر

ظرفیت منطقه شارژ جیپ اونجر ۳۸۰ لیتر گزارش شده است.

جالب اینجاست که این اولین محصول برند جیپ است که از نوع اکسل جلو است و از فناوری‌های کمکی در سربالایی و مدیریت پایداری الکترونیکی (کشش) استفاده می‌کند.

جیپ نیز در آینده نزدیک این مدل مجهز به دو موتور الکتریکی را با پشتیبانی از سیستم چهارچرخ متحرک روانه بازار خواهد کرد.