اهدای زیور آلات مرمت شده با تصاویر شهدای قم به خانواده شهدا – خبرگزاری مهر ایران و جهانالبلیغ علی اکبر در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به برخی از برنامه های اجلاسیه ملی شهدای استان قم اظهار داشت: در راستای اجلاسیه ملی شهدای استان قم بیش از ۶۰ مستند از سیره ها ساخته شده است. شهدای استان قم.

مسئول ستاد اجلاسیه ملی شهدای استان قم و همچنین ساخت سریال شهید زین الدین، فیلم نهرخین، تهیه و تدوین بیش از ۲۰۰ جلد با موضوع شهدای استان قم، تولید سرودها و برنامه های فرهنگی فراوانی از جمله برنامه های ستاد اجلاسیه ملی شهدای استان قم به شمار می رود.

خوشکوتر افزود: بیش از ۲۰۰۰ جهیزیه برای نیازمندان تهیه شده که به بهانه برگزاری اجلاسیه ملی شهدا به دست این عزیزان می رسد.

وی با اشاره به برنامه ریزی برای برگزاری ۷ اجلاس در مقابل اجلاس سراسری شهدای استان قم گفت: تاکنون دیدارهای شهدای نهضت بین المللی اسلامی و یادواره شهدای اتحادیه ها و ۱۳۰ شهید از استان قم ساماندهی شده است. جلسات دیگری در جلوی همایش برگزار شد و شهدای وطن پرست استان قم برگزار شد.

رئیس اجلاسیه ملی شهدای استان قم گفت: اجلاسیه ملی شهدای استان قم روز پنجشنبه پنجم آبان ماه سال جاری در مسجد مقدس جمکران با حضور خانواده های معظم شهدا و شهدا برگزار می شود. بخش های مختلف از مردم قم.

وی با اشاره به دیدار خانواده های شهدای استان قم به بهانه برگزاری اجلاسیه ملی شهدای استان قم گفت: در این راستا نهادها و ادارات نظامی، فرهنگی و فرهنگی، ادارات، ستاد و استان ها چهره ها و مسئولان کشوری پای کار آمدند و در این بازدیدها تصاویر بازسازی شده شهدا در قالب فرش برای خانواده های شهدا به نمایش گذاشته شد که برای آنها ارزش زیادی داشت.

خوشکوتر همچنین به اجرای فصل وسواس در استان قم که به بهانه برگزاری اجلاسیه ملی شهدای استان با همکاری سپاه قم برگزار شد که با استقبال گسترده مردم قم و مردم قم مواجه شد، اشاره کرد. قم. این اثر در مجموع بیش از ۱۳۵ هزار نفر تماشا کردند و در یک نمایش هنری باشکوه نشستند که در آن رشادت های رزمندگان استان قم و شهادت شادان زین الدین دوباره به تصویر کشیده شد.