انتقاد امام جمعه موقت از روند کند تغییر مدیران در اصفهان ۶ ماه از معرفی استان فریدن می گذرد اما هنوز حکم آن ابلاغ نشده است.


به گزارش خبرگزاری فارس از فریدن، حجت الاسلام صادق بهرامی امام جمعه موقت در خطبه های نماز جمعه این هفته با اشاره به سخنان رئیس جمهور در هیئت رئیسه خراسان شمالی گفت: در این زمینه مسئولیت پذیر است. مدیران منطقه از اختیارات کامل برخوردارند و نباید چیزی در سطح شهرستان باقی بگذارند.

وی خطاب به استاندار و فرماندار گفت: از همین تریبون جایگزینی مدیران خسته و بی انگیزه با جوانان شایسته و قابل انتقال را اعلام می کنیم.

بهرامی با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب تاکید کرد: مقام معظم رهبری فرمودند، تکلیف نیروها مشخص است، همه باید به وظایف خود عمل کنند آقا.

امام جمعه موقت اصفهان خطاب به استاندار اصفهان گفت: یک سال از دولت سیزدهم می گذرد اما هنوز مردم می گویند دولت دوازدهم بر سر کار است و هنوز طعم دولت سیزدهم را نچشیده ایم.

وی گفت: با این تغییرات لاک پشتی راه به جایی نمی بریم باید تحولات انقلابی و جهادی انجام دهیم و امیدواریم اختیاراتی که در دست استانداران است به استانداران نیز داده شود.

بهرامی با اشاره به دیدار مقام معظم رهبری با اعضای بزرگترین اجلاسیه شهدای عشایر گفت: مقام معظم رهبری فرمودند دشمن امروز در صدد خدشه دار کردن اعتقاد دینی، امید و خوش بینی به مدیریت آینده کشور است. تخریب باورهای مردم است.»

امام جمعه موقت گفت: کسی که در آینده مردم را ناامید کند خواه نداند برای دشمن کار می‌کند، کسانی که می‌دانند مواظب حرف‌هایشان باشند و هرکس روحیه مردم را ضعیف کند برای او کار می‌کند. دشمن. “.

انتهای پیام/ ۶۳۰۲۵ / س
این را برای صفحه اول پیشنهاد دهید