انتخابات پرستو: کنفرانس در کالج فوتبالدر عصر کنونی زوم ، کنفرانس بعدی هرگز خیلی دور نیست. و در فوتبال کالج ، اغلب بین کنفرانس های Power Five در مورد اینکه چه کسی بهترین فصل را دارد ، تماس هایی برقرار می شود.

در عصر کنونی زوم ، کنفرانس بعدی هرگز خیلی دور نیست. و در فوتبال کالج ، اغلب بین کنفرانس های Power Five در مورد اینکه چه کسی بهترین فصل را دارد ، تماس هایی برقرار می شود.

زیرا حتی اگر اهل مریلند هستید که به 117 امتیاز در دو هفته اجازه می دهد ، یا ویرجینیا و ویرجینیا تک در بخش ساحلی مشت زده رقابت می کنند ، می خواهید در مورد محله خود افتخار کنید.

شش هفته به پایان فصل ، در اینجا لیگ ها آمده است:

SEC: هفت مدرسه در 25 دانشگاه برتر با دو مدرسه بدون شکست. پیچ و تاب؟ کنتاکی یکی از آنهاست و ما در مورد بسکتبال مردان صحبت نمی کنیم. بهترین برد؟ گرجستان در تعطیلات آخر هفته شماره. 3 Clemson 10-3 در روز کارگر. بولداگ ها از موقعیت خود در صحنه بزرگ نهایت استفاده را بردند و تیمی را که سالانه به پلی آف فوتبال کالج سفر می کرد ، کنار گذاشتند. بدترین باخت؟ ایالت می سی سی پی در 31 تا 29 سپتامبر به ممفیس سقوط کرد.

ده بزرگ: پنج مدرسه برتر با سه مدرسه بدون شکست. و هیچ کس دیگری در 25 برتر ، به شما اجازه می دهد جوک گم شده از طبقه متوسط ​​را وارد کنید. بهترین برد؟ ایالت میشیگان در شماره نه برنده شد. 24 میامی 38-17 در 18 سپتامبر تا بتواند در سال دوم زیر نظر مل تاکر خود را به عنوان یک رقیب معرفی کند. بدترین باخت؟ مینه سوتا ، که به محبوب ترین کنفرانس ایالت اوهایو تبدیل می شود ، نمی تواند نادیده گرفته شود ، اما شکست خانگی Golden Gophers با نتیجه 14 بر 10 مقابل بولینگ گرین در 25 سپتامبر نمی تواند. به خصوص که شاهین از آن روز 0-2 است.

دریای 12: سه مدرسه در 25 برتر (با تگزاس “بازگشت” ، فقط برای خشم طرفداران خود) با دو بدون شکست. اکنون وظیفه اوکلاهما و ایالت اوکلاهما است که از ناراحتی قبل از رویارویی 27 نوامبر جلوگیری کنند. بهترین برد؟ پیروزی ویرجینیا غربی 27-21 بر شماره 15 ویرجینیا تک در 18 سپتامبر تنها پیروزی بر دشمن خارج از لیگ است ، مگر اینکه پیروزی تگزاس بر لوئیزیانا را حساب کنید. و من فقط نمی توانم. بدترین باخت؟ ایالت آیووا شماره 10 در 11 سپتامبر در ایمز به شماره 9 آیووا 17-10 سقوط کرد ، در حالی که برادر دائماً جوانتر دوباره کوتاه می آید.

ACC: دو مدرسه در 25 دانشگاه برتر با یک مدرسه بدون شکست ، و ویک فارست آخرین تیمی که بدون نقص باقی مانده است ، تقریباً بعید به نظر می رسد که موفقیت در کنتاکی در ابتدای فصل باشد. بهترین برد؟ پیروزی پیت در تنسی با 41-34 در 11 سپتامبر به لیگ یک پیروزی نادر بر تیمی از کنفرانس جنوب شرقی که نام وندربیلت نداشت ، داد. بدترین باخت؟ ایالت فلوریدا بعداً در آخرین بازی این بازی به ایالت جکسون ویل سقوط کرد تا سمینول ها را به صورت کامل در ماه سپتامبر بفرستد.

Pac 12: دو مدرسه در 25 دانشگاه برتر ، با شکست 2 اکتبر اورگن به استنفورد در 2 اکتبر ، جای خالی کنفرانس را بیشتر از شکست ناپذیر کرده است ، زیرا جستجوی کار USC (بسته به چشم انداز شما) در حال رونق است. بهترین برد؟ پیروزی 35-28 اورگان در شماره 3 اوهایو در 11 سپتامبر ، داک ها را روی نقشه قرار داد. بدترین باخت؟ تمایز بین واشنگتن در مونتانا ، لغزش واشنگتن در ایالت یوتا و آریزونا که در شمال آریزونا قرار دارد. چه می توانم بگویم؟ یک سال سخت در غرب سپری شد ، همانطور که اغلب در یک کنفرانس زمانی که در زمان اقیانوس آرام مردم وجود دارد ، چنین است.بازی پنجشنبه: نیروی دریایی (1-4 ، 1-2 AAC) در ممفیس (3-3 ، 0-2) ، 19:30 بعد از ظهر در ESPN. وسایل دارای نرخ سفت شدن پایینی هستند. این اولین بار از سپتامبر 2004 است (نیروی دریایی با 3 نیروی هوایی برنده شد) ، آنها در چهار روز تعطیل بازی می کنند. سرمربی کن نیوماتالولو بعد از شکست شماره 24 SMU گفت که این تغییر از نظر جسمی سخت تر از روحی است ، زیرا ضرر قبلی آنها برای تصاحب بود. ببرها در 13 بازی متوالی با 13 امتیاز مجموعاً شکست خوردند ، اما در حیاط های پاس AAC و همچنین کارآیی در رده سوم قرار گرفتند. سه بازی از چهار بازی اخیر این سری دارای یک مالک واحد بوده است و در حالی که تای لاواتای مدافع دوم هر هفته راحت تر و مطمئن تر به نظر می رسد ، س bigال بزرگ این است که وضعیت مدافعان چگونه خواهد بود – این موقعیت 150 متر با 34 پیروزی مقابل UCF به پیروزی رسیده است. و 40 متر در 17 تلاش در از دست دادن به SMU.

انتخاب پرستو: ببرها مدافعان میانی را رام کردند و نیروی دریایی غرق شد ، 27-20.

ویرجینیا (4-2 ، 2-2 ACC) در مقابل دوک (3-3 ، 0-2) ، ساعت 12:30 در ESPN3. شوالیه ها اخیراً زندگی جادویی را سپری می کنند و در بازی های متوالی به دلیل گل های از دست رفته حریف خود پیروز می شوند. آنها همچنین علاقه زیادی به داشتن برنان آرمسترانگ بالغ داشتند که پاییز امسال سه بار به عنوان ACC Quarterback هفته انتخاب شد و با 410 متر در هر بازی کنفرانس را هدایت می کند. شیاطین آبی هنگام متوقف کردن پاس در رتبه سیزدهم بدشانس ACC قرار گرفتند ، همچنین در حیاط مجاز و امتیازهای واگذار شده در حالی که آخرین رتبه را در توقف سوم کسب کردند. و در حالی که U.Va. ناخن ها را برنده می شود ، دوک راه هایی را پیدا می کند که اجازه می دهد در آخرین لحظه امتیازات جورجیا تک را از دست بدهد و – منتظر آن باشید – شارلوت. معلومه مال منه Blue Devil Tommy & Cricket Friends (هر دو از Ridgewood NJ) من قبلاً به عنوان آخرین مربی بسکتبال مردان به آخرین فصل مربیگری K رفته ام.

کیپی و بافی بدانید که گاهی اوقات پاسخ واضح است و برای درب عقب آنها در آخرین مدرسه “برادر” ، بطری می ترکد تاکستانهای بروکس (نزدیک Purcellville ، VA)به پتی وردوت از سال 2016 مشخصات “رایحه های شدید توت سیاه و شیرین بیان روی پالت چرمی که بر روی پالت باقی می ماند ترکیب شده است.” البته با بیسکویت Gruyere on Urban Oven مرتبط است. اما آیا اختلاف ناحیه ساحلی شوالیه ها در ماه نوامبر ادامه دارد؟

انتخاب پرستو: آرمسترانگ به دوک روح جرمی شدید در 35-27 U.Va. پیروزی

ویرجینیا تکنیک (3-2 ، 1-0 ACC) در مقابل پیت (4-1 ، 1-0) ، ساعت 3:30 بعد از ظهر در ESPN2. آیا هوکی می تواند پس از یک باخت دیگر با یک مالکیت در آخرین لحظه تصمیم بگیرد؟ آنها به نظر می رسید که در شکست بعدی ویرجینیا غربی در پیروزی کمتر چشمگیر خود مقابل ریچموند شنبه آینده خماری داشتند و پلنگ ها بسیار بهتر هستند. همانطور که در مدافع کنی پیکت ، او 72 درصد پاس های خود را با 19 تاچ داون در یک دفع بهتر انجام می دهد. پیکت سال گذشته 404 متر روی هوکی سقوط کرد. پیت همچنین یک مسابقه گذرا (18 کیسه) را به ارمغان می آورد که در ACC مقام سوم را کسب می کند ، دلیل اصلی اینکه من در کنفرانس در رتبه سوم بهترین (27.3)) نفر دوم هستم. هوکی سرعت آنها را تهاجمی می کند و در سیزدهمین کنفرانس در گلزنی ، کل حیاط ، پاس دادن کارآیی و عجله در رتبه سیزدهم قرار دارد. شانس آنها …

انتخاب پرستو: هوکی ها تحقیر می شوند ، 20-14.

جیمز مدیسون بر می گردد تا ضربه بزند ریچموند، ویلیام و مری برنده در مین ، جورج تاون به صلیب مقدس می افتد ، ایالت مورگان اسلاید به ایالت کارولینای جنوبی ، تاوسون در رود آیلند سقوط می کند.

هفته گذشته: 6-2 بازگشت به مسیر درست …

مجموع: 39-11. و نور انتهای تونل قطار نیست ، حداقل امیدوارم …

دیدگاهتان را بنویسید