امیدوارم به نتایجی برسیم که شایسته ذوب آهن باشد


سعید باقراباسند بازیکن تیم ذوب آهن در گفت وگو با خبرنگار فارس اصفهان در خصوص وضعیت اخیر تیمش اظهار داشت: تمرینات به صورت جدی و منظم در حال پیگیری است. ما در دوره بدنسازی و خسته کننده ترین تمرینات هستیم.

وی افزود: تا اینجای کار همه چیز خوب پیش رفته و خود را برای فصل آینده آماده می کنیم و قرار است هفته آینده در تهران بازی کنیم که فکر می کنم ۳ بازی تدارکاتی با تیم های پرسپولیس، میس رفسنجان و نساجی مازندران انجام دهیم. .

باقرپسند که فصل گذشته بهترین گلزن ذوب آهن در لیگ بود در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه فصل آینده چند گل به ثمر خواهد رساند، گفت: همه بازیکنان من در گلزنی نقش دارند و من آخرین نفری هستم که این کار را انجام می دهم. هم تیمی هایم به گل می رسند.

بازیکن تیم فوتبال زوپ اهن گفت: هر زمان که شرایط تیم خوب بود و موقعیت های خوبی به وجود می آمد، توانستم گل های مهم و سه امتیاز را به ثمر برسانم.

وی با پیش بینی فصل سختی گفت: در فصلی در آستانه جام جهانی قرار داریم و قطعا نیم فصل پر استرسی را سپری خواهیم کرد. بازیکنان انگیزه های متعددی برای حضور در جام جهانی دارند، امیدوارم نیم فصل اول را به سلامت پشت سر بگذاریم و همچنان نتایجی در خور نام زوپ آن بگیریم.

انتهای پیام/۶۳۰۹۰/
این مقاله را به صفحه اول پیشنهاد دهید