امکان طرح پرسش و پاسخ از متقاضیان نهضت ملی مسکن فراهم شد – خبرگزاری مهر ایران و جهانبه گزارش خبرگزاری مهر، مرتضی ذبیحیان در خصوص اطلاعیه پیشرفت پروژه های نهضت ملی مسکن و همچنین پاسخگویی به سوالات متقاضیان طرح، دو قسمت اصلی در سایت سازمان مدیریت دولتی وجود دارد. به آدرس https://zanjan.mrud.ir طراحی و ساخته شده است. وی گفت: این دو قسمت حاوی اطلاعات پروژه های نهضت ملی مسکن و بخش پرسش و پاسخ در مورد پروژه های نهضت ملی مسکن است.

وی با تشریح نحوه مراجعه متقاضیان به این دو قسمت، تصریح کرد: قسمت اول شامل اطلاعات تمامی پروژه های نهضت ملی مسکن است که متقاضی با فشار دادن بر روی آنها تمامی اطلاعات پروژه های مذکور را به صورت طبقه بندی شده دریافت می کند.

رئیس اداره آمار، فناوری اطلاعات و ارتباطات اداره کل راه و شهرسازی استانداری زنجان گفت: این اطلاعات اطلاعات دقیقی از آخرین وضعیت پروژه ها از جمله شناسنامه پروژه، مشخصات دقیق پروژه و جغرافیا ارائه می کند. . سایت پروژه، پلان سایت پروژه و آخرین تصاویر پروژه.

بستونی با اشاره به قسمت زیر طراحی شده در سایت اداره کل راه و شهرسازی اظهار داشت: – این بخش شامل سوالات متقاضیان کار ملی مسکن و پاسخ های ارائه شده توسط کارشناسان کارگزار مسکن، دلالان و سازندگان می باشد. و در این قسمت ابتدا متقاضی سوال می پرسد و خود را به صورت طراحی شده معرفی می کند و سوال ضبط شده توسط کارشناس واحد فناوری دریافت می شود و پس از تایید متقاضی طی تماس تلفنی از دریافت سوال مطلع می شود.

وی افزود: این فرآیند به منظور عدم پرسیدن سوالات از سوی دلالان املاک و افراد غیر مرتبط با پروژه انجام می شود و سپس سوال مورد نیاز توسط کارشناس پیگیری معاونت فناوری اطلاعات و ارتباطات به مسئول مربوطه ارجاع می شود. و پس از دریافت پاسخ، بخشی از کد ملی متقاضی در قسمت پاسخ سوالات پروژه مربوطه (در پایین این فرم) منتشر خواهد شد.

بستونی در پایان گفت: این مدیریت دولتی به جز سایت رسمی https://zanjan.mrud.ir کانال دیگری برای اطلاع رسانی تخصصی و پرسش و پاسخ از متقاضیان نهضت ملی مسکن ندارد.