امضای تفاهم نامه تامین مالی خرید دستگاه ام آر آی بین فولاد قادر و شبکه بهداشت و درمان نی ریز


تفاهم نامه تامین ۱۰۰ میلیارد ریال برای خرید دستگاه ام آر آی بیمارستان شهدای نی ریز صبح امروز با حضور محسن مصطفی پور مدیرعامل مجتمع آهن غدیر، داورالداود رئیس شبکه بهداشت و درمان نی ریز و فرهاد طهماسبی. ، نماینده نیریز. اشتهابان و بختیجان در مجلس اسلامگرایان، مختار یوسفی فرماندار نی ریز و حجت شفیعی رئیس مجمع خیرین سلامت نیریز

امضای تفاهم نامه تامین مالی خرید دستگاه ام آر آی بین فولاد قادر و شبکه بهداشت و درمان نی ریز

به گزارش خبرداغ به نقل از روابط عمومی مجتمع فولاد غدیر نیریز، در جلسه امضای این تفاهم نامه، آل داود رئیس شبکه بهداشت و درمان نی ریز به مشکلات مردم در حوزه درمان اشاره کرد. خرید. دستگاه تصویربرداری رزونانس مغناطیسی مهمترین نیاز مردم را دارد. کرد و خاطرنشان کرد: با پیگیری هایی که انجام شد و به لطف فولاد غدیر نرز به این اتفاق دست یافتیم.

فرهاد طهماسبی با قدردانی از فعالیت مجتمع فولاد غدیر نی ریز در حوزه مسئولیت های اجتماعی، تامین مالی خرید دستگاه ام آر آی را اقدامی آتی و منحصر به فرد عنوان کرد و افزود: به نمایندگی از اهالی نی ریز و شهرستان های همجوار، دکتر مصطفی پور از این اقدام تشکر کردند و من از آن قدردانی می کنم.

وی با اشاره به پیشرفت چشمگیر پروژه های در دست اجرا مجتمع آهن غدیر گفت: در زمان مدیریت دکتر مصطفی پور صنعت فولاد به مسیر ساخت بازگردانده شد و احیای این پروژه مانند یک معجزه بود. بهره مندی از تمامی پروژه های مجتمع فولاد غدیر نرز قطعا به گوش اهالی شهر خواهد رسید.

محسن مصطفی پور در این جلسه با اشاره به تامین مالی خرید دستگاه ام آر آی به عنوان پنجمین گام در جهت تحقق آرمان های مجتمع فولاد غدیر برای توسعه پایدار شهرستان اشاره کرد.

وی همدلی در بین مسئولان شهری را مهمترین انگیزه این مجموعه برای اقدامات بیشتر در حوزه مسئولیت های اجتماعی عنوان کرد و گفت: باید دست به دست هم دهیم تا نام منطقه محروم را از کاه گل خارج کنیم. مجتمع فولاد غدیر نریز آماده است تا این پرداخت ها را به سرعت انجام دهد و دستگاه ام آر آی در کمترین زمان ممکن وارد منطقه شود تا بارقه ای از امید و خوشحالی را برای مردم مد نظر مسئولان ایجاد کند.

مختار یوسفی فرماندار نی ریز با اشاره به همدلی مسئولان شهرستان، تبدیل نی ریز به شهر صنعتی را مهمترین هدف مسئولان عنوان کرد و افزود: قطعا راه سخت و دشواری در این راه وجود دارد. در این راه، مدیر موفق می شود از این موانع در مسیر رشد شهر عاقلانه و عاقلانه و به دور از سیاست استفاده کند.

وی در پایان افزود: نی ریز شهر بزرگی است و مردم نی ریز مردمانی بزرگ هستند. شهر بزرگ مدیران بزرگ می خواهد. برای جشن گرفتن دوران طلایی تاریخ نیرز، با همدلی و همکاری راه را برای رشد و توسعه این شهر هموار کنید.