امشب کارشناسی در بهشت ​​نهایی است؟ زمان ، برنامه ، پایان “لیسانس در بهشت” را در کجا تماشا کنیدبا دارای مجوز در Paradise آماده پایان ، سه شنبه شب را چگونه باید بگذرانیم؟! چگونه بدون ما زنده خواهیم ماند عزب محتوا؟ خوشبختانه ما مجبور نیستیم به این سال پاسخ دهیم. پایان فصل ABC دارای مجوز در Paradise این هفته از شبکه ABC پخش می شود (و در 6 اکتبر به Hulu اضافه می شود) ، اما زمانی که (عزب) درب دیگری را ببند (عزب) در باز می شود سه شنبه ، 19 اکتبر ، جدیدترین فصل لیسانس اولین پخش آن در ABC انجام می شود ، بنابراین طرفداران تلویزیون های واقعی فقط یک هفته باید بدون هیچ خبری به سر ببرند باچلوr محتوا

چه. تسکین.

برگردیم به دارای مجوز در بهشت، ما؟ پایان فصل این هفته a است سه ساعت رویداد. پس از تکه تکه شدن تکه تکه کننده هفته گذشته ، هر چیزی می تواند رخ دهد و اتفاق می افتد تا به آخرین مراسم رز فصل برسیم. دقیقا چه وقت دارای مجوز در Paradise در این هفته؟ این است دارای مجوز در Paradise امشب (4 اکتبر)؟

در اینجا همه چیزهایی که باید بدانید آمده است.

این است مدرک لیسانس در بهشت ASTAZE؟

نه مانند هفته گذشته ، برنامه ABC در دوشنبه شب شامل: رقصیدن با ستاره ها (8: 00-10: 00 عصر ET) و دکتر خوب (10: 00-11: 00).

مدرک لیسانس در این هفته در چه زمانی است؟

قسمت جدید بعدی از دارای مجوز در Paradise (پایان فصل) سه شنبه 5 اکتبر ، بین ساعت 20:00 تا 23:00 ET از شبکه ABC پخش می شود.

نحوه مشاهده مدرک لیسانس در بهشت زنده نهایی:

اگر اتصال کابل معتبری دارید ، می توانید تماشا کنید دارای مجوز در Paradise زنده در ABC.com یا با برنامه ABC. بدون کابل؟ همچنین می توانید این مجموعه را با اشتراک فعال در یک سرویس پخش جریانی برتر که ABC را ارائه می دهد ، از جمله fuboTV ، Hulu + Live TV ، Sling TV ، DIRECTV STREAM یا YouTube TV تماشا کنید. FuboTV و YouTube TV آزمایشی رایگان را برای مشترکین واجد شرایط ارائه می دهند.

قسمت های جدید نیز برای پخش روز بعد در Hulu و ABC.com در دسترس است.

وقتی آنها خواهند بود مدرک لیسانس در بهشت آیا HULU نهایی است؟

پایان فصل سه شنبه شب برای اولین بار صبح چهارشنبه (6 اکتبر) در Hulu پخش می شود.

کجا جریان یابد دارای مجوز در Paradise

دیدگاهتان را بنویسید