المیادین: حماس آمادگی خود را برای تبادل فوری و بشردوستانه اسرا اعلام کرد


به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس، برخی منابع مشخص از اعلام آمادگی حماس میانجیگران برای تبادل اسرای فوری و بشردوستانه خبر دادند.

المیادین به نقل از یک منبع گزارش داد مقاومت فلسطین با آزادی اسرای صهیونیست در ازای آزادی اسرای بیمار فلسطینی از زندان های رژیم اشغالگر موافقت کرد.

این منبع گفت: مقاومت همچنین از هرگونه میانجیگری بین المللی برای آزادی اسرای بیمار فلسطینی از زندان های رژیم اشغالگر در ازای آزادی اسرای صهیونیست استقبال می کند.

گردان‌های عزالدین القسام عصر امروز سه‌شنبه تصاویری از «هشام السید» اسیر صهیونیستی مقاومت منتشر کرد که وی را بیمار در بستر و متصل به کپسول اکسیژن نشان می‌دهد. (جزئیات بیشتر)

گردان های القسام در ژوئیه ۲۰۱۴ از دستگیری هارون شائول سرباز صهیونیست در جنگ ۵۱ روزه خبر دادند و در اوت ۲۰۱۵ ارتباط رژیم صهیونیستی با جنگنده صهیونیست هادر الذهبی در رفح در جنوب نوار غزه قطع شد. . آبراهام منگیستو دیگر جنگنده صهیونیستی در جولای ۲۰۱۵ هنگام عبور از حصار امنیتی در شمال نوار غزه ناپدید شد و رژیم صهیونیستی از ناپدید شدن جنگنده دیگری به نام هشام السید در اوایل سال ۲۰۱۶ در مرز غزه خبر داد.

انتهای پیام/
این را برای صفحه اول پیشنهاد دهید