افزایش ۲۰ درصدی عرضه روغن موتور به شرکت نفت ایرانول


خرداد ماه امسال عرضه فرآورده های بنزین و گازوئیل شرکت نفت ایرانول در بازارهای داخلی ۲۰ درصد افزایش یافت.

افزایش 20 درصدی عرضه روغن موتور به شرکت نفت ایرانول

به گزارش خبر تایم به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شرکت نفت ایرانول، محمد طایفه سرپرست معاونت تولید و بهره برداری این شرکت گفت: به دلیل احساس نادرست کمبود بنزین و روغن موتور دیزل در کشور. شرکت نفت ایرانول در راستای مسئولیت اجتماعی خود در خرداد ماه با هدف ثبات و آرامش در بازار روغن موتور و کمک به ناوگان حمل و نقل عمومی گام های بلند و موثری برداشت.

الطیفه گفت: در همین راستا و با تمرکز و پیگیری مدیرعامل شرکت بر استفاده از تمام انرژی های موجود، تولید و عرضه فرآورده های گازوئیلی و بنزینی در خرداد ماه سال جاری ۲۰ سال افزایش می یابد. درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته و از شش میلیون و سیصد و چهل هزار لیتر به هفت میلیون و پانصد و هشتاد هزار لیتر رسیده است.

وی تاکید کرد: به منظور جلب رضایت مصرف کنندگان فرآورده های بنزینی و گازوئیلی ضمن ترویج توزیع فروش رشته خود، با هماهنگی وزارت راه و ترابری، عرضه مستقیم فرآورده های گازوئیلی پرمصرف را با قیمت های مصوب در ایستگاه های حمل و نقل سراسری آغاز کرده است. کشور. کشور. نظارت بیشتر در حوزه فروش و تحویل محصول به مصرف کننده نهایی کاری است که با توجه به تمرکز مدیریت اجرایی با جدیت انجام و دنبال می شود. از این رو برنامه عرضه مستقیم محصولات در سراسر کشور در حال پیگیری است و با دقت و قدرت بیشتری انجام می شود.

وی در ادامه تصریح کرد: با توجه به معرفی مقام معظم رهبری برای امسال که نام تولید، دانش و اشتغال زایی را یدک می کشد، علاوه بر افزایش تولید، به دنبال همکاری با گروه های دانش با هدف بومی سازی خواهد بود. تولید مواد افزودنی و تلاش برای افزایش بهره وری در تولید. قطعا اگر بتوانیم مواد اولیه روغن موتور را در داخل کشور تولید کنیم، می توان امیدوار بود که علاوه بر کاهش قیمت تمام شده این محصولات، شاهد افزایش تولید نیز باشیم.

وی در پایان افزود: روند افزایش تولید و عرضه مستقیم محصولات در سراسر کشور در هفته ها و ماه های آینده ادامه دارد و امیدواریم با عرضه مستقیم محصولات با قیمت مصوب بتوانیم رضایت بیشتری را برای عزیزان به دست آوریم. مصرف کنندگان