افزایش میزان جنایت “نگرانی جدی” در سال 2020 در منطقه DC


یک گزارش نشان داد که جنایات در منطقه پایتخت ملی در سال 2020 8.4 درصد نسبت به سال 2019 و جنایات خشونت آمیز 28.6 درصد افزایش یافته است.

یک فرمانده پلیس محلی روز چهارشنبه گفت که جنایت در منطقه دی سی سال گذشته به سطح “نگرانی جدی” رسید.

لورل ، مریلند ، رئیس پلیس راسل همیل ، رئیس کمیته پلیس شورای شهر واشنگتن ، ارقام را در گزارش سالانه کمیسیون خود ارائه کرد.

این گزارش نشان می دهد که جنایات در منطقه پایتخت ملی در سال 2020 8.4 درصد نسبت به سال 2019 و جنایات خشونت آمیز 28.6 درصد افزایش یافته است.

همیل گفت که این افزایش ها مطابق با ارقام ملی است. وی افزود که جرایم عمومی و جرم و مالکیت همچنان در مقایسه با سال 2017 در حال کاهش است و افزود: “هنوز هیچ شواهد واضحی وجود ندارد که نشان دهد روند پنج ساله جرایم مالکیت و کاهش جرایم خشونت آمیز به طور کامل برعکس شده است.”

همیل گفت که این افزایش را می توان به عوامل متعددی نسبت داد.

همیل گفت ، همه گیری COVID-19 “برخی مسائل و نگرانی های عمیق” را در جامعه ناامید کرد و همچنین سطح آموزش و کارکنان را کاهش داد. او همچنین تأثیر مستقیم تری داشت ، وی گفت: “قاتل شماره. 1 نفر از افسران پلیس کووید -19 بود.

همیل اضافه کرد که “شرایط کنونی شامل اجرای قانون ، از جمله فراخوان برای خلع ید و برخی ابتکارات قانونی … تلاشها برای حفظ و جذب نیروها را بسیار دشوارتر از گذشته کرده است.” همیل گفت ، و نوع اطلاع رسانی جامعه که به ایجاد اعتماد در جامعه کمک کرده است ، به دلیل همه گیری دچار مشکل شده است.

همیل می گوید: “وقتی از این وضعیت خارج می شویم و به حالت عادی برمی گردیم ، من امیدوارم که شاهد بازگشت طبیعی به روندی که در سال 2017 داشتیم ، باشیم.” “اما من تا حدودی تحقیر پلیس را دیدم. و برای ما ، این امر باعث بدتر شدن اعتماد در جامعه شده است. ”

وی افزود: “اجرای گزارش رئیس جمهور اوباما در قرن 21 … منجر به ارتباط بهتر و کاهش جرم و جنایت شده است. و من فکر می کنم با بیرون آمدن از بیماری همه گیر ، این تلاش ها را برای ما مضاعف و مثمر ثمر خواهیم دید. ”

دیوید اسنایدر ، یکی از اعضای شورای شهر فالز چرچ ، آن را نامیده است: “علی رغم زبان دیپلماتیک ، گزارشی واقعاً هشدار دهنده است. در مورد جنایت در مسیر درستی حرکت می کنیم. ”

هنگامی که پنلوپه گروس ، نائب رئیس ناظران شهرستان فیرفکس از همیل پرسید چگونه می توان حوزه های قضایی را “پر” کرد ، زیرا افسران در جوامع در حال رشد به سن بازنشستگی می رسند ، همیل بر حمایت روانی و عاطفی و همچنین پول تأکید کرد.

همیل گفت: “او دچار آسیب های زیادی شده است” و ایده سلامتی و سلامتی را پذیرفته است. [would] انگ این اثرات را از بین می برد.

وی افزود: “شما برای ثروتمند شدن به این حرفه ها نمی آیید ، بلکه باید مادام العمر حقوق داشته باشید. … من فکر می کنم اینها چیزهایی هستند که COG می تواند به آنها نگاه کند و آنها را بپذیرد. ”

مانند WTOP در فیس بوک و تماشا کنید WTOP در توییتر برای پیوستن به مکالمات مربوط به این مقاله و موارد دیگر.

با ثبت نام در اینجا اخبار فوری و عناوین روزانه را به صندوق ورودی خود تحویل دهید.

© 2021 WTOP. همه حقوق محفوظ است. این وب سایت برای کاربران منطقه اقتصادی اروپا در نظر گرفته نشده است.دیدگاهتان را بنویسید