افزایش حقوق باید بر اساس افزایش بهره وری در جامعه باشد – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان


به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله دوری نجف آبادی صبح امروز شنبه در جلسه هیات مدیره استانداری مرکزی اظهار داشت: افزایش حقوق با افزایش بهره وری بسیار خوب است و تا بهره وری افزایش حقوق ممکن نیست. در نظر گرفته شده است.”

وی با بیان اینکه در عمل اتفاق خاصی در بهره وری جامعه نیفتاده است، افزود: چند سالی است که بحث هشت درصد رشد اقتصادی مطرح است که ۲.۵ درصد آن مربوط به بهره وری است اما تاکنون اتفاق خاصی در این زمینه رخ نداده است. این منطقه.”

نماینده ولی فقیه در استانداری مرکزی گفت: بیش از سه هزار واحد صنعتی در استانداری باید بر اساس علم حرکت کنند زیرا توجه به بهره وری یک ضرورت مهم برای همه واحدهای صنعتی است.

اخلاق و معنویت موتور محرکه جامعه اسلامی است

آیت الله دوری نجف آبادی با بیان اینکه اخلاق و معنویت موتور محرکه جامعه اسلامی است، گفت: مبارزه با فساد و توجه به عدالت در جامعه باید با جدیت دنبال شود.

افزایش حقوق باید بر اساس افزایش بهره وری در جامعه باشد

وی تصریح کرد: جمهوری اسلامی متعلق به همه مردم است و مردم باید برای عبور از شرایط بحرانی با توکل به خدا متحد شوند.

وی گفت: در حکومت اهل بیت القرم نقش آفرینی کرد.پ) حکومت آرمانی است که باید با علم و تقوا همراه باشد.

طرح دموکراتیک سازی یارانه ها گامی موثر در جهت اقتصاد مقاومتی است

آیت الله دوری نجف آبادی ادامه داد: طرح حمایت از مردمی خواهی گامی موثر و بلند در راستای تحقق اقتصاد مردمی و اقتصاد مقاومتی است و همه باید دولت سیزدهم را در اجرای موفق این طرح یاری کنند.

ایران به برکت انقلاب اسلامی موفقیت های زیادی در عرصه علم کسب کرده است اما نباید جلوی آن گرفته شود و همه ادارات و ارگان ها باید در این راستا تلاش کنند.