افزایش جوجه کشی در مرغداری های لرستان / ذخیره سازی ۲۰۰۰ تن مرغ – کره | اخبار ایران و جهانسید عماد شاهرخ گفت: او می رود همانطور که خبرنگار مهر به مرغ اشاره می کند Rize وی با حضور در واحدهای مرغداری لرستان گفت: خوشبختانه در این زمینه جای نگرانی نداریم نه فقط مرغ. Rize محافظه کاری کاهش نیافته، بلکه افزایش یافته است.

به دو میلیون قطعه مرغ اشاره کرد Rize و در واحدهای مرغداری استانداری هم عرض کردم: میزان مرغ Rize در اردیبهشت ۱۷ درصد و از ابتدای خرداد ۶.۵ درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد داشته ایم.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان با اشاره به ارتباط مستمر با اتحادیه و مرغداران استان گفت: شرایط به خوبی پیش می رود و امیدواریم این روند ادامه داشته باشد.

شاهرخ تائید کرد: پس از اجرای طرح حمایت از مردمی سازی، میزان مرغ Rize در مرغداری های استان نسبت به هفته قبل افزایش خوبی داشته است.

وی با بیان اینکه وزیر جهاد کشاورزی اعلام کرد مرغ هرچه باشد به قیمت مصوب ۵۹۸۰۰ تومان می خریم، افزود: از ۲۷ اردیبهشت تاکنون بیش از هزار تن مرغ در استان ذخیره کرده ایم. ”

رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان گفت: در حال حاضر با قیمت ۵۰ هزار تومان خرید و ذخیره می کنیم، ۵۰۰ تن ذخیره سازی داریم و هزار تن دیگر ذخیره کرده و به ۱۵۰۰ تن رسانده ایم.

شاهرخ گفت: امیدواریم تا پایان هفته جاری میزان مرغ فروشی های استان را به ۲ هزار تن افزایش دهیم.

وی با اشاره به اینکه هدف ما ذخیره ۲ هزار تنی مرغ در استان است، ادامه داد: در صورت افزایش قیمت با میزان مرغی که داریم بازار را کنترل می کنیم.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی با تاکید بر اینکه ۸۰ تن گوشت قرمز منجمد ذخیره شده در استان داریم به لرستان گفت: این مقدار گوشت با قیمت ۱۵۰ هزار تومان به همه عرضه می شود و این میزان گوشت مشخص نیست. در هر دستگاهی و همه می توانند آن را بخرند. اقدام به.

شاهرخ گفت: تاکنون بیش از ۱۰ عدد از این ۸۰ مورد بین تمامی دستگاه های اجرایی و مردم توزیع شده است.