افتتاحیه Alamo Drafthouse Lower Manhattan در 18 اکتبر افتتاح می شود


اولین مکان منتظر مدت طولانی منهتن در Alamo Drafthouse در هفته آینده سرانجام افتتاح می شود – از روز دوشنبه 18 اکتبر ، Alamo Drafthouse Lower Manhattan در خیابان آزادی 28 در منطقه مالی افتتاح می شود.

شلی تیلور ، مدیرعامل شرکت Alamo Drafthouse ، می گوید: “18 ماه گذشته برای صنعت ما یک بازی غلتکی بود ، اما ما به آینده این صنعت اعتقاد داشتیم.” “افتتاح تئاتر منهتن ما بیانگر این اعتقاد ماست که تماشاگران همیشه به دنبال تجربیات فیلمبرداری بالا و مشترک مانند ما هستند.”

مالتی پلکس 14 صفحه ای ، تئاتر 598 نفره ، سومین مکان Alamo Drafthouse نیویورک خواهد شد ، از جمله مکان Downtown Brooklyn که در سال 2016 افتتاح شد و یکی در Yonkers. آنها همچنین قصد دارند یکی را در جزیره استاتن در ساحل نیو دورپ افتتاح کنند که دارای یک فروشگاه ویدیویی با موضوع کونگ فو و یک نوار است که توسط طایفه RZA Wu-Tang طراحی و تمیز می شود.

چند روز اول به عنوان “گشایش آسان” برای مکان منهتن تحتانی در نظر گرفته می شود: از 21 اکتبر ، مهمانان از تخفیفات ویژه ای برای غذاها و نوشابه های منتخب برخوردار می شوند و کارکنان آموزش بیشتری می بینند.

علاوه بر گزینه های معمول غذاخوری در آلامو ، محل پایین منهتن همچنین اتاق مطبوعات را در خود جای داده است که به عنوان “موزه ، چاپخانه ، بار و فضای خصوصی برای رویدادهای همه در یک” توصیف شده است. این شامل بایگانی “بیش از 60،000 بیلبورد چاپ شده بین سالهای 1930 تا 1980” ، دوره هایی برای یادگیری نحوه استفاده از چاپگر وندرکوک 1938 و یک بار با 48 آبجو و مقدار زیادی شراب و شراب است.

فلش

بروکلین آلامو

اسکات هاینس / گوتامیست

نرخ مورد انتظار فیلم های پرفروش بزرگ وجود خواهد داشت (زمان برای مرگ وجود ندارد ، زهر: اجازه دهید کشتار شود ، هالووین می کشد) و سرخپوستان جدید را جشن گرفت (جزیره برگمن ، عزیزم) در روزهای اولیه نمایش داده می شود. و در پایان ، او مکان جدیدی را با مجموعه ای از فیلم ها در شهر نیویورک و پیرامون آن با عنوان “چراغ های نیویورک: یک قرن سینما در مورد زندگی نیویورک” راه اندازی می کند. آنها از دهه 1920 یک فیلم از هر دهه انتخاب کردند ، و محدوده زیر را می توانید مشاهده کنید.

کارت پستالی از Alamo Drafthouse در منهتن

Alamo Drafthouse

چراغ های نیویورک | یک قرن سینما درباره زندگی در نیویورک

شروع از 18 اکتبر

SPEEDY (1928)

KING KONG (1933)

ON THE CITY (1949)

شروع از 22 اکتبر

پنجره عقب (1954)

بارفوت در پارک (1967)

PUTNEY SWOPE (1969)

شروع از 29 اکتبر

خدا به من گفت (1976)

SMITHEREENS (1982)

GHOSTBUSTERS (1984)

اعتیاد (1995)

شروع از 5 نوامبر

INSIDE MAN (2006)

GOOD TIME (2017)

SHIVA BABY (2020)

و سرانجام ، آنها خود را برای تعطیلات با مجموعه ای از فیلم های کلاسیک شکرگزاری و کریسمس ، از جمله آماده می کنند هواپیماها ، قطارها و اتومبیل ها ، جن ، تعطیلات کریسمس ملی لامپون ، عشق ، در واقع ، داستان کریسمس ، قطبی اکسپرس ، گرملینز ، Scrooged ، Batman Returns ، Meet Meet in St. Louis لویی ، این یک زندگی شگفت انگیز است ، کریسمس سیاه ، کد شماره بابا نوئل ، و کارولابه جزئیات این نمایش ها به زودی در دسترس خواهد بود.

در سال 2020 ، اعلام شد که این شرکت اعلام ورشکستگی می کند و چندین مکان در سراسر کشور ، از جمله آستین نمادین را برای همیشه تعطیل می کند. Alamo Drafthouse در مارس 2021 به عنوان بخش 11 ثبت نام کرد زیرا سعی کرد در بحبوحه همه گیری زنده بماند و سرانجام به اندازه کافی برگشت تا اعلام کند که پنج مکان جدید را باز می کند ، از جمله این یکی و یکی در استاتن آیلند.

دیدگاهتان را بنویسید