افتتاحیه دومین دوره مسابقه مهارت های شغلی منطقه شمال کشور به میزبانی مازندران/ تابستان امسال برای مشتریان بومی و تجاری خاموشی نداشت.


به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، حسینی کارنامی مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق مازندران در مراسم افتتاحیه دومین دوره مسابقات مهارت های شغلی در منطقه شمال کشور با اشاره به برگزاری دومین دوره مسابقات مهارت های شغلی ۳۱ تا ۵ مهرماه به میزبانی شرکت مازندران برگزار شد.وی برای توزیع برق گفت: در این دوره از مسابقات هفت شرکت توزیع برق از شهرهای تهران، قزوین، البرز، گیلان، گلستان و غرب مازندران حضور دارند.

وی افزود: این چرخه مسابقات در راستای توسعه مهارت های فنی و حرفه ای نیروهای فعال در بخش های مختلف توزیع برق کشور، ایجاد انگیزه، شکوفایی مهارت ها و شناسایی افراد ماهر و نخبه در این صنعت برگزار می شود. .

حسینی کارنامی از جمله اهداف برگزاری این مسابقه را ایجاد انگیزه، افزایش دانش و مهارت در بین همکاران شرکت توزیع برق، آموزش عملی افزایش کیفیت کار، آشنایی نیروی کار با تجهیزات جدید و استفاده از دستورالعمل های استاندارد در شرکت های توزیع اعلام کرد. .

مدیرعامل توزیع نیروی برق مازندران همچنین با اشاره به اینکه این چرخه مسابقات در سه محور نصب انشعابات تکفاز و سه فاز مشترکین، ساخت کابل کم فشار خودنگهدار و جایگزینی خودنگار برگزار می شود، گفت: – پشتیبانی از کابل با یک کابل. سیم ها.

مهندس حسینی کارنامی با اشاره به اهمیت جایگاه خانواده سیمپانان در صنعت برق کشور به لزوم حمایت بیشتر از این کارگران و کارگران زحمتکش اشاره کرد و گفت: علیرغم همه سختی ها و مشکلاتی که در مسیر کار با آن ها مواجه هستند، باید از این عزیزان حمایت شود. این گروه صادقانه و مختصر خدمت می کند. او به مردم کشورمان اطلاع رسانی می کند.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق مازندران تعداد مشترکان برق تحت مدیریت شرکت توزیع نیروی برق مازندران را یک و نیم میلیون مشترک اعلام کرد و با بیان اینکه ۷۵ درصد از این تعداد مشترکان منازل هستند، گفت: خوشبختانه این تعداد مشترک است. در سال با برنامه ریزی صحیح برخی از مشکلات برطرف شد و اعمال نشد بدون قطعی برق مشترکان خانگی و تجاری در پیک مصرف برق تابستان امسال.

وی با بیان اینکه استان مازندران دارای دو شرکت توزیع مستقل است، ادامه داد: محدوده جغرافیایی شرکت توزیع نیروی برق مازندران از گلوجه تا آمل و فریدونکنار و دارای ۱۸ شهر است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق مازندران طول شبکه ۲۰ کیلوولتی این شرکت را تقریبا ۱۴ هزار کیلومتر اعلام کرد و افزود: طول شبکه فشار ضعیف نیز ۱۸ هزار کیلومتر است.

مهندس حسینی کارنامی تعداد ترانسفورماتورهای این شرکت در مازندران را بین ۳۶ تا ۳۸ هزار دستگاه تشریح کرد و ادامه داد: شرکت توزیع نیروی برق مازندران ششمین شرکت توزیع کشور از نظر تعداد مشترک است.

همانطور که حدری تاورشی، مدیرعامل انجمن صنفی کارفرمایی شرکت های توزیع برق کشور در مراسم افتتاحیه دومین دوره مسابقات مهارت های شغلی منطقه شمال کشور در ساری، با بیان اینکه این مسابقات فرصت خوبی است، گفت: به ارائه طرح‌های جدید پرداخت و گفت: این نوآوری‌ها از سوی شرکت‌کنندگان در این دوره از مسابقات برای شرکت در مسابقه گذاشته می‌شود.

وی با بیان اینکه در بحث کار تیمی باید هم افزایی بیشتری داشته باشیم و کار گروهی را به معنای واقعی مسابقه تمرین کنیم، افزود: برگزاری این مسابقات فرصت بسیار خوبی برای تعامل و سازماندهی حضوری است که در نهایت از این دوره ارتقا می یابد.

حیدری تاورشی علاقه جدی به برند سازمانی را از دیگر ویژگی های این دوره از مسابقات اعلام کرد و گفت: شناسایی نقاط قوت و ضعف برای شناسایی و اجرای طرح های بهبود در دستور کار قرار دارد.

مدیرعامل انجمن صنفی کارفرمایی شرکت های توزیع برق کشور با بیان اینکه در این مسابقات استانداردهای فعلی وزارت نیرو به شدت اجرا می شود، ادامه داد: از این پس بحثی تحت عنوان نخواهیم داشت. از مسابقات مهارت های شغلی، در عوض جشنواره ای برگزار خواهیم کرد که کمیته راهبردی امتیاز مولفه زمانی را به حداقل رسانده است.

وی با تاکید بر اینکه وظایف و وظایف سازمانی باید با احتیاط، آسودگی خاطر و بدون کوچکترین فشاری انجام شود، تصریح کرد: بنابراین نباید در اجرای عملیات فضای پرخطر ایجاد کنیم.

حیدری تاورشی بر رعایت کامل ایمنی افراد و گروه ها در حین انجام کار تاکید کرد و افزود: این چرخه مسابقات فرصت بسیار خوبی برای آموزش و پرورش است که باید مورد توجه ویژه قرار گیرد.

مدیرعامل انجمن صنفی کارفرمایی شرکت های توزیع برق کشور با بیان اینکه این مسابقه فرصتی برای آشنایی با خلاقیت و نوآوری است، گفت: شناسایی، معرفی و استفاده از تجهیزات جدید در این مسابقه حائز اهمیت است.

وی یادآور شد: سرپرستان و مدیران، نحوه کار گروه ها را تجسم، تجزیه و تحلیل و سازوکار لازم برای استفاده از خلاقیت را از جمله اهداف این مسابقه ایجاد می کنند.

حیدری تاورشی همچنین خاطرنشان کرد: آموزش عملی، روحیه همکاری، توانایی سازگاری با شرایط و انحرافات، مدیریت زمان، روابط عمومی بالا، مهارت حل مسئله و توانایی کار تیمی از جمله نتایج این مسابقه خواهد بود.

مدیرعامل فدراسیون کارفرمایان شرکت های توزیع برق کشور در پایان سخنان خود گفت: برگزاری این مسابقات می تواند فضای عمومی کار را متحول کند و به دستاوردهای ارزنده ای دست یابد.

انتهای نامه / ۸۶۰۰۴ / ح
این مقاله را به صفحه اول پیشنهاد دهید