اعلام اسامی برندگان قرعه کشی خرداد ماه تسهیلات طرح «عمید رفاه» بانک رفاه کارگران.


اسامی برندگان هجدهمین قرعه کشی طرح «امید رفاه» بانک رفاه کارگران خصوصی در خرداد ۱۴۰۱ اعلام شد.

اعلام اسامی برندگان قرعه کشی خرداد ماه تسهیلات پروژه

«حساب طرح امید رفاه در تاریخ پرداخت تسهیلات باز است و تا سررسید تسهیلات مربوط به پروژه مسدود نمی‌شود.» تسهیلات» و «مسدود شدن حق عضویت دریافتی در ۱۳ ماهه اول عضویت» تا پایان تسویه تسهیلات، شرایط و الزامات اعطای تسهیلات طرح «بهزیستی امید» در طرح در نظر گرفته می‌شود.
بر اساس این گزارش، در صورت تکمیل نشدن حق عضویت ماهانه سایر اعضای طرح، اسامی اعضایی که کسری در حق عضویت دارند در آینده از فهرست شرکت کنندگان در قرعه کشی حذف می شود.
لازم به ذکر است تسهیلات طرح خیریه امید به مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی که حقوق خود را از بانک رفاه کارگران و کارکنان بازنشسته بانک رفاه دریافت می کنند در قالب وام از ۳۰ میلیون به یک میلیون تومان می باشد. . یکصد میلیون ریال با کارمزد سالانه ۴ درصد پرداخت می شود. مستمری بگیران محترم سازمان تامین اجتماعی که حقوق خود را از بانک رفاه کارگران و بازنشستگان از بانک رفاه دریافت می کنند و همچنین کارکنان شرکت ها و موسسات مرتبط با بانک رفاه کارگران می توانند از طرح “امید رفاه” بهره مند شوند. کالاها و خدمات مورد نیاز خانواده خود را تامین می کنند و در قالب قرارداد مرابحه می توانند از ۳۰ میلیون ریال تا یک میلیارد ریال با نرخ سود سالانه ۶ درصد بهره مند شوند.

اسامی برندگان هجدهمین قرعه کشی طرح “عمید رفاعه”