اعضای باند متهم به قتل خواننده رپ شیکاگو متهم شده اندشیکاگو (AP) – پنج نفر از اعضای باند متهم به قتل سال گذشته با تیراندازی به قتل یک …

شیکاگو (AP) – پنج عضو مظنون باند متهم به قتل سال گذشته در قتل تیرانداز رپر شیکاگو شدند که به گفته دادستان بخشی از خشونت های جاری در مناطق باند در جنوب شهر بوده است. مقامات چهارشنبه اعلام کردند.

دادستانی ایالات متحده در شیکاگو در بیانیه مطبوعاتی اعلام کرد که باند O-Block کارلتون ویکلی ، معروف به “اردک FBG” را در آگوست 2020 در محله شیک گلد ساحل کشت و مسئولیت اقدامات خشونت آمیز در شیکاگو و از رسانه های اجتماعی و موسیقی برای توسعه فعالیت جنایی خود استفاده کردند. ”

ساکنان شیکاگو ، چارلز لیگینز ، 30 ساله ، کنت روبرسون ، 28 ساله ، تاکارلوس آفرد ، 30 ساله ، کریستوفر توماس ، 22 ساله و مارکوس اسمارت ، 22 ساله ، به جرم جنایت در حملات موشکی ، حمله به موشک و اتهامات مختلف سلاح گرم متهم شده اند.

در جلسه بعد از ظهر دادگاه ، لیگینز ، اوفرد ، توماس و اسمارت شکایات خود را مبنی بر بی گناهی ثبت کردند و قاضی دستور داد تا جلسات بازداشت در بازداشت بمانند. روبرسون در دادگاه نبود و دادستانی آمریکا اعلام کرد که جلسه اولیه او برنامه ریزی نشده است.

ویکلی در روز روشن مقابل مغازه ای در خیابان اوک ایستاده بود که دو مرد از دو خودرو پیاده شده ، آتش گشودند ، سپس سوار خودروها شدند و رفتند. هفته ای کشته شد و یک زن و یک مرد دیگر زخمی شدند. پلیس گفت که به نظر می رسد این حمله “هدفمند” به ویکلی یا فرد دیگری در این نزدیکی بوده است. روزنامه شیکاگو تریبیون گزارش داد که پلیس تشخیص داد که ویکلی 26 ساله می تواند هدف حمله قرار گیرد زیرا او چند روز قبل ویدئویی تهیه کرد که در آن از اعضای گروه های رقیب که کشته شده بودند خوار شمرده می شد.

بر اساس بیانیه ، لیگینز ، اوفرد ، توماس و اسمارت صبح چهارشنبه دستگیر شدند و روبرسون قبلاً در زندان شهرستان کوک در بازداشت بود.

تعداد جنایات فدرال شامل حداقل مجازات حبس ابد و حداکثر مجازات اعدام است.

سالهاست که بازرسان می گویند بیشتر جنایات در شیکاگو مربوط به درگیری های گروهی است ، که گاهی اوقات به صورت گوشت گاو آنلاین شروع می شود که به خشونت در دنیای واقعی سرایت می کند. دستگیری مظنونان در جنایات گروهی می تواند بسیار دشوار باشد زیرا شهود تمایلی به حضور ندارند.

دیوید براون ، سرپرست پلیس شیکاگو روز چهارشنبه در یک کنفرانس مطبوعاتی با دیگر رهبران مجری قانون گفت که کیفرخواست جدید پیامی را ارسال می کند که “ما باندهای این شهر را دنبال می کنیم.”

جان لاش ، وکیل آمریکایی در شیکاگو ، که با براون صحبت کرد ، گفت: “اگر این به آنها استراحت دهد ، پس ما کار خوبی انجام می دهیم.”

حق چاپ © 2021 آسوشیتدپرس. همه حقوق محفوظ است. این مطالب نمی تواند منتشر ، پخش ، نوشته یا توزیع مجدد شود.

دیدگاهتان را بنویسید