اطفای حریق زنجان در ایام محرم به حالت آماده باش است/ بازدید از تمامی مساجد و هیئت های زنجان


ماجد امیر فضلی رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری زنجان امروز گفت:ما میرویم وی به خبرنگار فارس در زنجان گفت: با توجه به فرا رسیدن ماه محرم، کارشناسان ایمنی آتش نشانی چند روز پیش از هیئت های زنجان و تکایا بازدید کردند.

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری زنجان با اشاره به اینکه تیم اطفای حریق قبل از شروع عملیات اطفای حریق بازدید از اماکن مورد نیاز را آغاز کرده و دستورات و توصیه های لازم را به مسئولان ارائه کردند، افزود: تقریباً از تمامی ایستگاه های آتش نشانی بازدید شد. تا آن زمان در جاهایی که ایستگاه های آتش نشانی وجود دارد از آنها بازدید و چک لیست موجود خواهد بود مقامات ما یک بالش گذاشته ایم که به شما پیشنهاد می کنیم آن را به صورت روزانه چک کنید.

وی در خصوص موارد بازدید شده گفت: از جمله موارد بازدید شده، بررسی و بررسی سامانه های اطفای حریق، بازدید از انشعابات گاز، بررسی عوامل حادثه ساز، ورود و خروج عزاداران و بررسی و بررسی سامانه های اطلاع رسانی است. از موارد بازدید

امیر فضلی تصریح کرد: امروز از مسجد زنجان جم، امامزاده حسینیه عزام، زینبیه عظم و مجام بازدید شد. حیدر و فاطمیون ثارالله به اتمام رسیده و با گذشت زمان تا شروع مراسم اصلی از تمامی مکان هایی که مراسم برگزار می شود بازدید می شود.

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری زنجان افزود: در این شب ها اکیپ های آتش نشانی به گشت زنی مستمر در نقاط پرترافیک شهر می پردازند و وضعیت ایمنی شهر را تحت کنترل دارند و این در حالی است که در روزهای پایانی عملیات آتش، نشانه ها آنها در مقابل مکان های مذهبی بسیار شلوغ قرار خواهند گرفت.

وی از شهروندان خواست در اماکن مذهبی حضور یافته و در عزاداری امام حسین (علیه السلام) شرکت کنند. مقامات اماکن مذهبی و نیروهای امدادی به ویژه آتش نشانینشانه ها همکاری کنید و در صورت بروز هرگونه حادثه آرامش خود را حفظ کرده و همزمان با آتش نشانی ۱۲۵ تماس بگیرید.

الغفاری افزود: در این راستا شهروندان و مقامات تکایا و اماکن مذهبی به منظور آشنایی بیشتر با رعایت استانداردهای ایمنی در ماه محرم، دوره آموزشی ایمنی در قالب وبینار توسط سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری و توصیه ها و توصیه های ایمنی در رابطه با آن برگزار شد. به این روزها نیز در اطراف فرستاده شد.

پایان پیام / ۷۳۰۵
این مقاله را به صفحه اول پیشنهاد دهید