اسکناس ها از تایتان هایی دیدن می کنند که مشتاق ادامه کار هستند و بازپرداخت های بیشتری دریافت می کنندنشویل ، تنسی (AP) – رسانه های اجتماعی و ویدئوها باعث شده است که Buffalo Bills آخرین خود را فراموش نکند …

نشویل ، تنسی (AP) – رسانه های اجتماعی و ویدئوها باعث شده است که Buffalo Bills آخرین بازی خود مقابل Tennessee Titans را فراموش نکند.

دریک هنری ، گوشه بیلز ، جاش نورمن با سلاح محکم ، از هوا بیرون رفت ، به معنای واقعی کلمه ، همه جا به عنوان برجسته ، گیف یا میم بود.

گذشت زمان هم حافظه را آسوده نکرد.

شان مک درموت ، سرمربی بیلز در مورد این بازی که اکنون بدنام است گفت: “ما هر زمان که لحظه های مهمی را می بینم به خاطر می آوریم.” “من آن قطعه را می بینم و سپس ، می دانید ، نگاه کنید ، به آنها اعتبار دهید. آنها از ما سبقت گرفتند ، از ما سبقت گرفتند ، از ما پیشی گرفتند. من یک تیم فوتبال خوب هستم. ”

تیتان ها با هدایت بوفالو 42-16 فقط به دومین بازی سه شنبه شب در سال 1946 ، که به دلیل شیوع بیماری کووید -19 در تنسی فصل گذشته برنامه ریزی شد ، توهین را به آسیب وارد کردند. اسکناس ها تصمیم گرفته اند این ضرر را فراموش نکنند.

مک درموت گفت: “شما می توانید از این تجربیات درس بگیرید.” “و ما در آن بازی با جزئیات زیاد نظم و انضباط نداشتیم. ما فوتبال انجام ندادیم یعنی همانطور که به شما گفتم آنها از ما سبقت گرفتند. ”

اکنون این برنامه بیل (4-1) را به دومین توقف متوالی در دور رستگاری خود می رساند. بیلز در بازی برگشت عنوان قهرمانی AFC با راند 38-20 در کانزاس سیتی به پیروزی رسید. این بازدید از نشویل بازپرداخت کمی را ارائه می دهد ، در حالی که قبض ها سعی می کنند در درگیری دوشنبه شب رهبران لشکر شرکت کنند.

بوفالو در صدر AFC East قرار دارد و چهار برد پیاپی کسب کرد. اسکناس هم بزرگترین حمله NFL و هم بخیل ترین دفاع را دارد.

تایتان ها (3-2) هیچ ارتباطی با شیوع COVID-19 ندارند. مشکلات مربوط به مصدومیت است ، با 16 بازیکن در ذخیره مصدوم ، اما آنها در گزارش مصدومیت این هفته تنها به 14 نفر کاهش یافته است. قهرمانان AFC جنوبی با نتیجه 37 بر 19 برنده جگوارها شدند.

مدافع رایان تاننهیل این بازی را یک فرصت بزرگ می داند.

تننهیل می گوید: “شما دوست دارید به آنجا بروید و بتوانید نشان دهید موضوع در چیست.” “من فکر می کنم بچه ها خوشحال هستند. من هیجان زده ام که بیرون بروم و جلوی خانه ای پر از خانه بازی کنم. خیلی بهتر از این نیست. ”

BLASH را بیاورید

هماهنگ کننده دفاعی بیلز ، لزلی فریزیر ، با تمایل به ایجاد حمله رعد اسا که در واقع شامل دفاع چترز ، پاتریک ماهومز بود ، هفته گذشته مخالفت کرد. او حتی در برگه تجدیدنظر نوشت “صبور باش” و دفاع او محمد را دوبار برکنار کرد.

“من نمی دانم که آیا من تا به حال در بازی بوده ام که حداقل یک بار فشار نیاوردم.” “اکنون ، من نمی گویم که همیشه استراتژی خواهد بود.”

این به احتمال زیاد در برابر تایتان ها تغییر می کند ، زیرا تاننهیل 20 بار در لیگ اخراج شده است.

تاریخ هنری

AP NFL بازیکن تهاجمی سال 2020 دارای چند خط در خط است. او پیش از این برای بقیه دوران حرفه ای خود مساوی کرده بود و در 4 بازی متوالی حداقل 100 یارد با عجله به میدان رفت و یکی دیگر در پنج بازی پنجگانه ادی جورج در سال 1998 مساوی کرد.

هنری همچنین حداقل 30 یارد در 30 بازی متوالی دوید ، سومین سری طولانی NFL در سال 1960 ، پس از پریست هولمز (38 در 2001-2003) و کریس کارسون (31 در 1993-95).

اگر هنری 110 یارد یار بداند و یک تاچ داون در دفاع در رده سوم مسابقه قرار گیرد ، به جیم براون (1963) ، اریک دیکرسون (1983) و ترل دیویس (1998) به عنوان تنها بازیکنان با 750 یارد یارد و هشت شتاب TD می پیوندد. در شش بازی ابتدایی فصل

بیسلی کجاست؟

پس از تساوی بهترین دوران حرفه ای در یک بازی با 11 شکست در پیروزی 43-21 مقابل واشنگتن ، گیرنده بیلز ، Cole Beasley ، در سه بازی اخیر بوفالو ، سه بار در سه بازی موفق شد. کاهش تولید همزمان با کاهش شدید زمان بازی بیسلی است. او 22 بازی از 55 شوت را در مقابل کانزاس سیتی انجام داد ، اولین بسیلی که امسال کمتر از نیمی از کل بازیهای هجومی بوفالو را در زمین حضور داشت.

این خروج پس از آن صورت گرفت که بیسلی ، یکی از منتقدان سرسخت NFL در مورد واکسیناسیون ، در شبکه های اجتماعی شکایت کرد و طرفداران بیلز او را به خاطر نظراتش در طول پیروزی 40 بر 0 مقابل هوستون فحش دادند.

مک درموت گفت که کاهش تعداد ضربه های بیسلی به برنامه بازی مربوط می شود و از چند ترکیب در دو بازی گذشته استفاده کرده است. مدافع رجی گیلیام نیز زمان بازی بیشتری دریافت کرد.

بهبود

تایتان ها ممکن است شروع به بهبود کنند ، به ویژه برخی از بازیکنان اصلی. جولیو جونز ، مدافع هفت گانه تیم حرفه ای بول پس از غیبت دو بازی پیاپی با مصدومیت همسترینگ تمرین می کند ، در حالی که مدافع مهاجم باد دوپری پس از ماندن در سه بازی اخیر به بازگشت نزدیکتر است.

مت میلانو ، مدافع بوفالو نیز تمرین می کند ، زیرا مشکل همسترینگ او را از پیروزی مقابل کانزاس سیتی دور کرد.

BRAT STIFF

با وجود تمام توجهی که بازوی سفت هنری از نورمن دریافت کرد ، مهم نبود. گزارش شد که صورتحساب ها آفساید بودند ، در حالی که تیتان ها به دلیل حذف آنچه که ورابل “بهترین مسابقه 5 متری تاریخ فوتبال” در دومین و چهارمین مسابقه نامید ، مجازات شدند.

___

جان واو ، نویسنده AP Sports به این گزارش کمک کرد.

___

پوشش بیشتر AP NFL: https://apnews.com/hub/NFL و https://twitter.com/AP_NFL

حق چاپ © 2021 آسوشیتدپرس. همه حقوق محفوظ است. این مطالب نمی تواند منتشر ، پخش ، نوشته یا توزیع مجدد شود.دیدگاهتان را بنویسید