اسکان بیش از ۸۸۵۰۰۰ مسافر در پناهگاه های کردستان


آرمان و تندوست در گفت وگو با خبرنگار فارس در سنندج، اظهار کرد: بیشترین اقامت در اماکن گردشگری استانداری مربوط به هتل، مسافرخانه، مسافرخانه، اقامتگاه بوم گردی، مجتمع های گردشگری و هتل های اقامتی بوده است. همچنین در این دوره آنها موقت بودند. اقامتگاه‌هایی مانند مدارس آموزشی، مهمان‌خانه‌ها و کمپ‌های موقت بیشترین کمک را به اسکان مهمان داشتند.

وی با اشاره به اینکه در مدت مذکور یک هزار و ۳۰۶ بازدید نظارتی از مراکز اقامتی انجام شده است، افزود: در این بازدیدها که به صورت شبانه روزی توسط تیم های نظارتی این اداره کل و ادارات تابعه انجام شد، ۶۷۹ مورد مسکن مهر انجام شد. از ۴۴۵ مرکز ترانزیتی و ۱۴۵ دفتر خدمات مسافرتی بازدید شد.

وطن دوست تصریح کرد: هدف از این بازدیدها نظارت بر میزان رعایت استانداردهای بهداشتی در واحدهای اقامتی و گردشگری، ایمنی و امنیت، کیفیت خدمات، بهداشت حرفه ای، نمازخانه و اجرای نرخنامه مصوب و در در این راستا تعداد مبتلایان به ۸۱ نفر رسید. ۲۱ اخطار، ۵ مورد تشویق، ۵ مهر و ۱ هشدار کتبی صادر شد.

معاون گردشگری و سرمایه گذاری رئیس جمهور کردستان با تاکید بر تداوم بازدیدهای نظارتی از اماکن گردشگری منطقه در طول سال، گفت: نظارت بر اماکن اقامتی و گردشگری برای ارائه خدمات مطلوب به مسافران، گردشگران و متخلفان مطابق با قوانین و مقررات در حال تشدید است. قانون.”

وی بیان کرد: در مدت زمان اعلام شده ۳ میلیون و ۷۲۰ هزار و ۱۷۳ نفر از آثار تاریخی، مذهبی، طبیعی، فرهنگی، تفریحی، صنایع دستی و صنایع دستی استانداری بازدید کردند.

انتهای پیام/ ۲۳۳۰۷۰
این مقاله را به صفحه اول پیشنهاد دهید