استقلالی ها حق دارند نگران باشند/ کار برای تیم سخت شده – مهر نیوز | اخبار ایران و جهانایمان علمی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره وضعیت مبهم این روزهای استقلال اظهار داشت: با درگذشت المجیدی که تنها یک روز از استقلال کشور گذشت، کام توده ها تلخ شد. وقتی تیم قهرمان می شود همه عوامل تیم به یکپارچگی می رسند و این نشان می دهد که یکپارچگی و همدلی از مدیریت تا بازیکنان تیم که توانستند قهرمانی را بر عهده بگیرند وجود دارد.

وی ادامه داد: چند هفته از نیم فصل دوم نگذشته بود که همه می دانستند استقلال قهرمان می شود و این تیم در پایان فصل قهرمان جام می شود. با توجه به اینکه مجیدی از مدت ها قبل می دانست که می خواهد از استقلال جدا شود، باید با مدیران باشگاه هماهنگ می شد تا هر چه زودتر به فکر انتخاب جانشین برای او باشند. اگر مدیریت نمی دانست جای انتقاد نیست اما اگر سرپرست باشگاه از رفتن المجدی مطلع بود باید زودتر اقدامات لازم را انجام می داد.

این کارشناس فوتبال گفت: هواداران از مدیرعامل و هیئت مدیره انتقاد می کنند و از اتلاف وقت گلایه دارند و البته به خوبی درک می کنند که باید به هواداران هم حق داد که با شرایط فعلی مزاحم شوند. شکایت آنها به دلیل نگرانی تیمشان به جاست، بنابراین باید هرچه زودتر تکلیف سرمربی مشخص شود تا استقلال با جذب بازیکنان جدید، حفظ بازیکنان قدیمی و عملکرد خوب، آماده آغاز لیگ ۲۲ شود. برنامه ریزی فیزیکی و هماهنگی تیم.

عالمی درباره وضعیت نگران کننده تیم ملی فوتبال ایران گفت: متاسفانه برخی از مسابقات تدارکاتی ایران در ویوادی لغو شده است. اینکه لغو این بازی ها سیاسی بوده یا نه بحث جداگانه ای است. بازی کانادا و اروگوئه لغو شد. بازی با عمان هم به دلیل عدم تمایل برانکو ایوانکوویچ به ایران لغو شد. درست است که بازیکنان ما بیشتر در اروپا بازی می کنند و آمادگی و تجربه بالایی دارند اما قطعا برای موفقیت نیاز به هماهنگی است.

وی در پایان در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا به آینده تیم ملی در جام جهانی امیدوار هستید؟ وی ادامه داد: باید بپذیریم که شرایط سخت است، بازیکنان بزرگ و خوبی در تیم ملی داریم، زمان زیادی تا جام جهانی باقی نمانده است و اگر بتوانیم با اردوهای خوب هماهنگ شویم و در فرصت باقی مانده برای مسابقات آماده شویم. ما باید به موفقیت در جام جهانی امیدوار باشیم. “.