استفن در دروازه در حالی که ایالات متحده 9 از 11 مبتدی را مقابل کاستاریکا رد و بدل می کند


کلمبوس ، اوهایو (AP) – گرگ برهالتر ، سرمربی آمریکایی با ضربه زدن به سمت دروازه بان ، زک استفن ، در بین 9 تغییر در …

کلمبوس ، اوهایو (AP) – گرگ برهالتر ، سرمربی آمریکایی ترکیب خود را تغییر داد و زاک استفن ، دروازه بان را در بین 9 تغییر در 11 بازی اولیه برای مقدماتی جام جهانی چهارشنبه شب برابر کاستاریکا وارد دروازه حریف کرد.

کریس ریچاردز ، مدافع میانی 21 ساله ، اولین بازی رقابتی خود را آغاز کرد ، در حالی که آمریکایی ها با میانگین 22 سال ، 229 روز جوانترین تیم خود را در مرحله مقدماتی جام جهانی ارائه کردند. این رکورد قبلی 23 سال و 85 روز ثبت شده در بازی 8 سپتامبر در هندوراس را شکست و 4-1 پیروز شد.

هافبک یونس موسی و وینگر پل آریولا تنها کسانی بودند که در بازی باخت 1-0 مقابل پاناما در روز یکشنبه آغاز کردند.

برهالتر چهار مدافع جدید مدافع راست سرجیانو دست ، کریس ریچاردز و مایلز رابینسون در دفاع میانی و آنتونی رابینسون در دفاع چپ معرفی کرد.

تایلر آدامز در وسط دفاع قرار داشت و فرماندهی تیم را بر عهده داشت و وستون مک کنی در وسط با موسی پیش رفت. برندن آرونسون و آریولا در جناح بودند و ریکاردو پپی هدایت حمله را بر عهده داشت.

استفن مت نیور را از نیو انگلند انتخاب کرد که چهار مرحله اول مقدماتی را آغاز کرد. استفن ، جلد پشتیبان ادرسون در منچسترسیتی ، در تیم فوتبال کلمبوس لیگ اصلی در ورزشگاه قدیمی کرو بازی می کرد.

استفن و ریچاردز اولین بازی مقدماتی خود را در ایالات متحده در 23 بازی در این چرخه به 23 بازی افزایش دادند ، که تنها در سال 1998 (29) و 2006 و 2010 (هر کدام 26) انجام شد. ریچاردز تنها چهارمین حضور ملی خود را انجام می داد.

موسی و آریولا تنها آمریکایی هایی هستند که هر سه مرحله را در اکتبر آغاز کرده اند.

دروازه بان شان جانسون ، مدافع شق مور و سباستین للتگ هافبک لباس ندادند.

لوئیس فرناندو سوارز ، سرمربی کاستاریکا دو تغییر ایجاد کرد که به دلیل عدم حضور مهاجمان جوئل کمپبل (پیچ خوردگی مچ پای راست) و خوزه گیلرمو اورتیز (مثبت کووید -19) انجام شد. او ریکاردو بلانکو را به عنوان بخشی از خط پشت پنج نفره در کنار مهاجم جاناتان مویا وارد زمین کرد.

کیشر فولر مدافع راست ، اسکار دوارته و فرانسیسکو کالوو ، مدافعان میانی ، رونالد ماتریتا ، مدافع چپ و سلسو بورخس ، هافبک های چپ ، یلتسین تهجدا ، برایان رویز و یوهان ونگاس به آنها پیوستند.

این مسابقه در Lower.com Field انجام شد ، خانه 300 میلیون دلاری در مرکز شهر Columbus Crew که در ماه ژوئیه در ساحل رودخانه Scioto افتتاح شد.

ایالات متحده شب را با هشت امتیاز آغاز کرد ، دوم پس از مکزیک (11) و در تفاضل گل از پاناما جلوتر بود. کانادا (هفت) چهارم بود و پس از آن کاستاریکا (شش) ، السالوادور (پنج) ، هندوراس (سه) و جامائیکا (دو) قرار گرفتند.

سه کشور برتر آمریکای شمالی و مرکزی و کارائیب در مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی سال آینده در قطر حضور دارند و تیم شماره. 4 صعود به پلی آف

_____

فوتبال AP بیشتر: https://apnews.com/hub/soccer و https://twitter.com/AP_Sports

حق چاپ © 2021 آسوشیتدپرس. همه حقوق محفوظ است. این مطالب نمی تواند منتشر ، پخش ، نوشته یا توزیع مجدد شود.دیدگاهتان را بنویسید